RENOWACJA - OD TEORII DO PRAKTYKI

17.05.2020, 17.00 - 18.30

Marzysz o samodzielnym odnowieniu ponadczasowego mebla? Chcesz naprawić drewniane znaleziska vintage? Zapraszamy wszystkich entuzjastów stolarstwa, majsterkowania, drewna, retro designu na wykład doświadczonego restauratora mebli – Viktora Jackiewicza. Zdobądź solidne, podstawy do rozwijania swojej pasji! Mnóstwo fachowej wiedzy przekazanej w przystępny sposób. Podczas wykładu zdobędziesz przydatne informacje na temat materiałów stolarskich, dobierania i łączenia elementów konstrukcji. A także wszystko o wykończeniu, konserwacji i pielęgnacji wyrobów z drewna.

 

  • Jesteśmy otwarci na twoje sugestie! Jeśli interesuje Cię konkretne zagadnienie, technika stolarska - napisz o tym w formularzu zgłoszeniowym, w polu UWAGI. Twoje spostrzeżenia są dla nas cenne. Postaramy się uwzględnić je podczas wykładu:)

 

  • To pierwsze nasze spotkanie w PRACOWNI MEBLA w nowej formule online.  Szlifujemy nie tylko deski, ale i obsługę platform e-learningowych. Liczymy na wasze ciepłe wsparcie i konstruktywne uwagi:)

.............................................................................................................................................................................................................................................................................

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w webinarze?

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami  17 maja przed godz. 17.00, żeby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

Szkolenie jest bezpłatne!

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Mebla. Cykl składa się z warsztatów stolarskich, tapicerskich, renowacyjnych i projektowania. Kultura Mebla to sposób kreatywnego patrzenia na przestrzeń i upiększania jej po swojemu.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Viktor Jackiewicz

Absolwent Wydziału Rzeźby Wyższej Szkoły Artystycznej w Mlyniv na Ukrainie i Uniwersytetu Pedagogicznego w Drohobyczu jako nauczyciel historii i prawa. Doświadczony restaurator mebli. Swoje doświadczenie zdobył m.in. jako artysta rzeźbiarz i projektant wystaw muzealnych w Mlyniv, od 2015 r. pracuje w w Pracowni Mebli Artystycznych Akant we Wrocławiu. Jest autorem wielu rzeźb i pomników.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE