RENOWACJA - OD TEORII DO PRAKTYKI

02.08.2020, 17.00 - 19.00

 

Marzysz o samodzielnym odnowieniu ponadczasowego mebla? Chcesz naprawić drewniane znaleziska vintage? Zapraszamy wszystkich entuzjastów stolarstwa, majsterkowania, drewna, retro designu na wykład doświadczonego restauratora mebli – Viktora Jackiewicza. Zdobądź solidne, podstawy do rozwijania swojej pasji! Mnóstwo fachowej wiedzy przekazanej w przystępny sposób. Podczas wykładu zdobędziesz przydatne informacje na temat materiałów stolarskich, dobierania i łączenia elementów konstrukcji. A także wszystko o wykończeniu, konserwacji i pielęgnacji wyrobów z drewna.

 
  • Jesteśmy otwarci na twoje sugestie! Jeśli interesuje Cię konkretne zagadnienie, technika stolarska - napisz o tym w formularzu zgłoszeniowym, w polu UWAGI. Twoje spostrzeżenia są dla nas cenne. Postaramy się uwzględnić je podczas wykładu:)

.............................................................................................................................................................................................................................................................................

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w webinarze?

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami  2 sierpnia przed godz. 17.00, żeby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

Prowadzący: Wiktor Jackiewicz

Absolwent Wydziału Rzeźby Wyższej Szkoły Artystycznej w Mlyniv na Ukrainie i Uniwersytetu Pedagogicznego w Drohobyczu jako nauczyciel historii i prawa. Doświadczony restaurator mebli. Swoje doświadczenie zdobył m.in. jako artysta rzeźbiarz i projektant wystaw muzealnych w Mlyniv, od 2015 r. pracuje w w Pracowni Mebli Artystycznych Akant we Wrocławiu. Jest autorem wielu rzeźb i pomników.

Cena:

39 zł

Ilość miejsc:

100

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE