Rodzinne warsztaty Walentynkowe BAWIM BAWIM

14.02.2016, 10:00-10:45

Miłość dookoła Wszystkich pięknie woła Więc maluchy zabierajcie Na warsztaty przybywajcie na piosenek też śpiewanie i prezentów wykonanie.

Jedyne miejsce gdzie pobawicie się wspólnie z najmłodszymi dziećmi od ok. 1-ego roku życia do 5/6 latek. Dajcie dzieciaczkom radość i spędźcie z nimi aktywnie czas. Wspólnie się pobawimy, troszkę potańczymy, bańki popuszczamy i walentynkową niespodziankę wykonamy. Zajęcia w sali przystosowanej dla dzieci, z muzyką dla dzieciaczków i wspólną świetną zabawą z opiekunami.

Zapraszamy serdecznie już 14.02.2016 do Krzywego Komina na 45 minut zabawy o godzinie 10:00 i 11:00.

Cena warsztatów to 30 zł wspólnie z rodzicem lub rodzicami, 50 zł przy dwójce dzieci, natomiast dla posiadaczy karty dużej rodziny - czyli minimum 3 dzieci, cena wynosi 60 zł po okazaniu karty.

Dodatkowe informacje na www.bawim-bawim.pl

Prowadzący: Dorota Kapera-Zwolińska

Mama trójki dzieci, nauczycielka wychowania przedszkolnego i może nowa cioteczka Twojego maluszka. Zaprasza na spotkania z kreatywnością i wspólną zabawę z rówieśnikami. "Pomóżmy dzieciaczkom pomału wychodzić do innych ludzi i oszczędźmy im szoku podczas rozłąki z mamą na późniejszym etapie przedszkolnym. Zapraszam do wspólnej zabawy i aktywnie spędzonego czasu ze swoimi pociechami" Dorota "Bawim-Bawim"

Cena:

od 30 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE