ROŚLINNE DIY - WYPLATAMY WIANKI

14.12.2019, 15.00-17.00

Czeka nas istna roślinna magia! Będziemy wyplatać świąteczne wieńce pachnące lasem. Cudny zapach igliwia oraz naturalne dekoracje pomogą Nam poczuć magię zbliżających się świąt. Z fantazją i ze smakiem dorzucimy garść dzikich szyszek, suszonych roślin, gałązek i rajskich jabłuszek. Powstałe wianki można powiesić na drzwiach, ścianie lub położyć na stole. Będzie pachniało, będzie się działo!

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu Wielkiego Finału "Trampoliny do kultury". To radosne podsumowanie 4. edycji projektu Laboratorium Designu i Sztuki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji: kreatywne warsztaty, rodzinne zabawy, świąteczne gotowanie, dyskusje o kulturze oraz finałową wystawę Moda - Sztuka - Rzemiosło! >>>Sprawdź pełny program Wielkiego Finału!

..............................................................................................................................................................................................................................................................................

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Daria Dawidowicz

Na zawsze zakochana w kwiatach. Pisze wiersze, maluje obrazy, układa bukiety i kompozycje z kwiatów. Uwielbia kręcić wianki i realizować w praktyce swoje szalone pomysły. Jest wielką fanką dekoratorstwa oraz rzeczy wykonanych handmade. Ukończyła studia na kierunku kulturoznawstwo. Kocha wszystko, co pochodzi prosto z natury i próbuje to odzwierciedlić w swojej twórczości. Jest przekonana, że każde jej marzenie ma swój czas, żeby się spełnić.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE