RUCHOME OBRAZY

24-28.08.2020, 7:30-16:30

Warsztaty przeznaczone dla dzieci od 8 do 13 lat.

Ożywianie obrazu to świetna zabawa. Można m.in. stworzyć na bazie rysunku lub zdjęcia ruchomy obraz zwany gifem. W zależności od naszej wyobraźni możemy nadać mu formę tradycyjnej pocztówki lub nieco bardziej nowoczesnej animacji o wesołym zabarwieniu. Zajęcia dadzą uczestnikom możliwość zapoznania się z przeróżnymi technikami i wykonania przy ich użyciu krótkich form animacyjnych. Dzieci zapoznają się także z nowymi zagadnieniami z projektowania komputerowego, fotografii, poznają różne tajniki zawodu oraz rozwiną swoją wyobraźnię, bo to na niej będziemy opierać się wymyślając kolejne scenariusze :)

SZCZEGÓŁOWY PLAN DNIA WARSZTATOWEGO

PONIEDZIAŁEK 

Pierwsze kroki  - nauka interfejsu Photoshopa oraz narzędzi potrzebnych do zrobienia i odpowiedniego zapisania animacji, pierwsze ćwiczenia ożywiające obraz, a także tworzenie kolażu, który po wydruku dzieci będą udoskonalać manualnie.

WTOREK 

Ruchome zdjęcia – warsztat ożywiania zdjęć (robienia gifów), z fotografii przygotowanych wcześniej przez prowadzącą oraz zrobionych na miejscu przez dzieci. Zdjęcia zdobić będą również zaprojektowaną przez dzieci okładkę czasopisma.

ŚRODA 

Poklatkowa animacja rysowana – nauka rysowania w Photoshopie,  tworzenie autorskiego scenariusza pisanego i rysowanego, a następnie stworzenie na jego podstawie animacji. Rysunki staną się bazą dla pocztówek, które następnie zostaną wydrukowane.

CZWARTEK - zwiedzamy najciekawsze zakątki miasta + MUZEUM PANA TADEUSZA

Wśród najcieplejszych promieni słońca, żywej zieleni wybierzemy się na spacer krętymi uliczkami miasta. Zawitamy do parków, pójdziemy szlakiem  wrocławskich murali.

Wybierzemy się również w artystyczną przygodę do Muzeum Pana Tadeusza. Na warsztatach nauczymy się rysować światłem bez użycia aparatu fotograficznego. Wykonamy fotogramy i zobaczymy, jak wygląda świat w błękitnych barwach.

PIĄTEK

Podstawy graffiti. Uczestnicy poznają techniki i narzędzia jakimi posługują się wybitni artyści tworzący wielkoformatowe dzieła. Każdy uczestnik przygotuje fragment malowidła, który przy pomocy projektora zostanie odwzorowany w większej skali. Tworzenie wspólnej kreacji to świetna zabawa i zaskakujący efekt!

Sprawdź cały program KREATYWNYCH WAKACJI 2020 >>>>> KLIKNIJ TUTAJ!

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................

CENA:

1) 590 zł cena cyklu/turnusu. Przy zapisie rodzeństwa otrzymasz 80 zł rabatu od całości kwoty. (*) Rabat odliczany jest od ceny regularnej.

2) 125 zł za cały jeden dzień

3) Możesz zapisać swoje dziecko na pojedynczy warsztaty – 59 zł (+ możliwość wykupienia posiłku 12 zł)

4) Godziny w jakich Twoje dziecko będzie z nami ustalasz Ty!

CO OBEJMUJE CENA?

 • fantastycznych prowadzących i animatorów
 • warsztaty i kreatywne animacje
 • wodę, soki i ciepłe napoje podczas warsztatów
 • wyżywienie

RAMOWY PLAN DNIA WARSZTATOWEGO

7:30 – 8:30 – czas na przyjście dzieci, zabawy integracyjne

8:30 – 9:00 – śniadanie (w wybrane dni zapraszamy dzieci do wspólnego, kreatywnego przygotowania śniadania)

9:00 -10:00 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe

10:00 -12:00 – zajęcia warsztatowe  cz.1

12:00-12:30 - przerwa w zajęciach, obiad (zupa), zabawy ruchowe

12:30 -14:00 – zajęcia warsztatowe cz. 2

14:00 -14:30 – obiad (II danie)

14:30 -15:30 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe

15:30 -16:00 – podwieczorek (owoce, jogurt, soki, ciepłe napoje)

16:00 -16:30 – odbiór dzieci

(*) PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ! Odliczeniu podlega w przypadku dodatkowej promocji większy rabat. 

................................................................................................................................................................................................................................................................

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

 • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
 • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
 • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
 • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
 • Dzieci są odbierane z warsztatów, w recepcji budynku. Rodzice nie mają możliwości wchodzenia do sal warsztatowych.
 • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
 • Podczas posiłków dzieci dostają naczynia i sztućce jednorazowego użytku.
 • Jeśli podczas prowadzenia zajęć dziecko będzie się źle czuło, rodzic ma obowiązek odebrać dziecko jak najszybciej jest to możliwe.
 • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.

Regulamin "Kreatywne Wakacje" w CRZ Krzywy Komin 2020

Prowadzący: Aleksandra Niemiec

Absolwentka Wydziału Grafiki na ASP we Wrocławiu, od 2006 roku związana z florystyką.Od 2010 r. współpracuje z ogólnopolskim pismem florystycznym jako grafik, redaktor, współorganizator sesji zdjęciowych oraz twórca zamieszczanych w piśmie aranżacji florystycznych. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą i pasją podczas licznych warsztatów z projektowania graficznego, rękodzieła artystycznego i florystycznego. Zajęcia dedykuje wszystkim miłośnikom natury, designu i twórczego spędzania czasu. Jako grafik stawia na prostotę i pomysłowość. Uwielbia robić kolaże sytuacyjne i ożywiać stare zdjęcia z albumu rodzinnego przekształcając je na gify.

Cena:

590 zł 560 zł

-5%

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.