RUCHOME OBRAZY

17-21.08.2020, 7:30-16:30

Warsztaty przeznaczone dla dzieci od 8 do 13 lat.

Ożywianie obrazu to świetna zabawa. Można m.in. stworzyć na bazie rysunku lub zdjęcia ruchomy obraz zwany gifem. W zależności od naszej wyobraźni możemy nadać mu formę tradycyjnej pocztówki lub nieco bardziej nowoczesnej animacji o wesołym zabarwieniu. Zajęcia dadzą uczestnikom możliwość zapoznania się z przeróżnymi technikami i wykonania przy ich użyciu krótkich form animacyjnych. Dzieci zapoznają się także z nowymi zagadnieniami z projektowania komputerowego, fotografii, poznają różne tajniki zawodu oraz rozwiną swoją wyobraźnię, bo to na niej będziemy opierać się wymyślając kolejne scenariusze :)

SZCZEGÓŁOWY PLAN DNIA WARSZTATOWEGO

PONIEDZIAŁEK 

Przygotowanie interfejsu użytkownika oraz materiałów do fotomanipulacji. Dostosowanie kolorystyczne, balans bieli oraz kontrast. Szybki retusz niedoskonałości lub elementów nie potrzebnych na zdjęciu. Przedstawienie podstaw maskowania zdjęć oraz używania kanałów przejścia.

WTOREK - zwiedzamy najciekawsze zakątki miasta - podróż w czasie

Wśród najcieplejszych promieni słońca, żywej zieleni wybierzemy się na spacer krętymi uliczkami miasta. Podczas wycieczki odwiedzimy gotycki budynek  Arsenału Miejskiego.  Przeniesiemy się w świat magicznych opowieści, legend i baśni.

ŚRODA 

Nauka interfejsu Photoshopa oraz narzędzi potrzebnych do zrobienia i odpowiedniego zapisania animacji, pierwsze ćwiczenia ożywiające obraz, a także tworzenie kolażu, który po wydruku dzieci będą udoskonalać manualnie.

CZWARTEK 

Ruchome zdjęcia – warsztat ożywiania zdjęć (robienia gifów), z fotografii przygotowanych wcześniej przez prowadzącą oraz zrobionych na miejscu przez dzieci. Zdjęcia zdobić będą również zaprojektowaną przez dzieci okładkę czasopisma.

PIĄTEK

Poklatkowa animacja rysowana – nauka rysowania w Photoshopie,  tworzenie autorskiego scenariusza pisanego i rysowanego, a następnie stworzenie na jego podstawie animacji. Rysunki staną się bazą dla pocztówek, które następnie zostaną wydrukowane.

Sprawdź cały program KREATYWNYCH WAKACJI 2020 >>>>> KLIKNIJ TUTAJ!

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................

CENA:

1) 590 zł cena cyklu/turnusu. Przy zapisie rodzeństwa otrzymasz 80 zł rabatu od całości kwoty. (*) Rabat odliczany jest od ceny regularnej.

2) 125 zł za cały jeden dzień

3) Możesz zapisać swoje dziecko na pojedynczy warsztaty – 59 zł (+ możliwość wykupienia posiłku 12 zł)

4) Godziny w jakich Twoje dziecko będzie z nami ustalasz Ty!

CO OBEJMUJE CENA?

 • fantastycznych prowadzących i animatorów
 • warsztaty i kreatywne animacje
 • wodę, soki i ciepłe napoje podczas warsztatów
 • wyżywienie

RAMOWY PLAN DNIA WARSZTATOWEGO

7:30 – 8:30 – czas na przyjście dzieci, zabawy integracyjne

8:30 – 9:00 – śniadanie (w wybrane dni zapraszamy dzieci do wspólnego, kreatywnego przygotowania śniadania)

9:00 -10:00 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe

10:00 -12:00 – zajęcia warsztatowe  cz.1

12:00-12:30 - przerwa w zajęciach, obiad (zupa), zabawy ruchowe

12:30 -14:00 – zajęcia warsztatowe cz. 2

14:00 -14:30 – obiad (II danie)

14:30 -15:30 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe

15:30 -16:00 – podwieczorek (owoce, jogurt, soki, ciepłe napoje)

16:00 -16:30 – odbiór dzieci

(*) PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ! Odliczeniu podlega w przypadku dodatkowej promocji większy rabat. 

................................................................................................................................................................................................................................................................

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

 • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
 • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
 • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
 • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
 • Dzieci są odbierane z warsztatów, w recepcji budynku. Rodzice nie mają możliwości wchodzenia do sal warsztatowych.
 • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
 • Podczas posiłków dzieci dostają naczynia i sztućce jednorazowego użytku.
 • Jeśli podczas prowadzenia zajęć dziecko będzie się źle czuło, rodzic ma obowiązek odebrać dziecko jak najszybciej jest to możliwe.
 • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.

Regulamin "Kreatywne Wakacje" w CRZ Krzywy Komin 2020

Prowadzący: Aleksandra Niemiec

Absolwentka Wydziału Grafiki na ASP we Wrocławiu, od 2006 roku związana z florystyką.Od 2010 r. współpracuje z ogólnopolskim pismem florystycznym jako grafik, redaktor, współorganizator sesji zdjęciowych oraz twórca zamieszczanych w piśmie aranżacji florystycznych. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą i pasją podczas licznych warsztatów z projektowania graficznego, rękodzieła artystycznego i florystycznego. Zajęcia dedykuje wszystkim miłośnikom natury, designu i twórczego spędzania czasu. Jako grafik stawia na prostotę i pomysłowość. Uwielbia robić kolaże sytuacyjne i ożywiać stare zdjęcia z albumu rodzinnego przekształcając je na gify.

Cena:

590 zł 560 zł

-5%

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE