SAMOGRAJKI Z RECYKLINGU

19.09.2020, 12.00-13.30

Ahoj, muzyko!

Kiedy w duszy dziecka gra muzyka musi wybrzmieć całą mocą! Na warsztatach będziemy poszukiwać dźwięków na własnoręcznie skonstruowanych instrumentach. Damy upust wyobraźni zamieniając najprostsze przedmioty w kije deszczowe, kastaniety, grzechotki i bębenki. Na zakończenie wspólnie zagramy koncert melodii improwizowanych. Spora dawka radości i zabawy!

*Warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Sprawdź cały program Muzycznej Nocy Nadodrza >>>>> KLIKNIJ TUTAJ!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

* Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią projektu „Trampolina do kultury”. To profesjonalna oferta działań edukacyjno-animacyjnych łącząca kulturę z innowacją: rozwija kompetencje artystyczne, umiejętności posługiwania się dawnymi technikami rzemieślniczymi przy jednoczesnym doskonaleniu metod posługiwania się nowymi technologiami. Projekt adresowany jest do szerokiego grona odbiorców reprezentujących różne grupy wiekowe i społeczne.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Jolanta Łapinkiewicz

Z wykształcenia kulturoznawca, krytyk artystyczny i technik fotografii. Od lat zaangażowana w lokalne inicjatywy społeczno-kulturalne. Animatorka kreatywnych zajęć dla dzieci. Entuzjastka upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła. Miłośniczka wszystkiego co zielone!

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ
Formularz bez wpisanego imienia i nazwiska dziecka nie będzie klasyfikowany do przejścia procesu rekrutacyjnego!

* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.