SESJA 0

19.05.2020, 18:00-20:00

Pragniesz podnieść swoje kompetencje coacha? Zastanawiasz się, jak profesjonalnie i metodycznie rozpoczynać proces coachingu? Zapraszamy na inspirujące warsztaty pracowni PROJEKT COACH. „Sesja 0” pozwoli Ci poznać zasady przeprowadzenia pierwszego spotkania z potencjalnym klientem, tzw. sesji „zerowej”. 

Sesja, która odbywam zanim zdecyduję się na pracę z klientem jest niezwykle istotna. Pozwala wyjaśnić wszystkie wątpliwości, odpowiedzieć na pytania. Poznać się nawzajem. Pokazać siebie i sposób, w jaki pracuję. Zademonstrować próbkę pracy coachingowej oraz złapać tzw. flow z potencjalnym klientem. Jeśli ten etap przeprowadzisz poprawnie, proces przebiegnie płynnie, bez niedomówień i niepewności co do jego skuteczności. W zgodzie ze sobą i klientem.

Jeśli zastanawiasz się:
 • Gdzie umówić się na sesję „0”?
 • Co powinna taka sesja zawierać?
 • Czy klient powinien za nią zapłacić?
 • Ile powinna trwać?
 • I po co ją w ogóle przeprowadzać?

… to spotkanie jest dla Ciebie!

Na spotkaniu dowiesz się
 • Z jakich elementów powinna się składać
 • Jak powinien brzmieć monolog coacha
 • Co jest ważne podczas takiego spotkania
 • Jak powinien wyglądać przykładowy monolog coacha
 • Ile powinna trwać taka sesja
 • O roli marketingu w pracy coacha

Sprawdź też inne warsztaty pracowni PROJEKT COACH.

Prowadzący: Agnieszka Polarczyk-Białek

Założycielka firmy Manufaktura Osiągnięć, twórca projektu Executive Coaching Academy - Akademia Managera i Coacha oraz metodologii Lean Coaching. V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF w latach 2018-2019. Obecnie wspólpracuje z uczelniami wyższymi, szkołami oraz poradniami Psychologiczno-pedagogicznymi. Specjalizuje się w Executive i team coachingu, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla. Wspiera działy HR i Talent Management, prowadząc warsztaty podnoszące kompetencje zawodowe. Pracuje wg standardów International Coach Federation i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić. Od lat pracuje z rodzicami i kadrą pedagogiczną nad poprawą relacji i komunikacji w duchu porozumienia i wzajemnego szacunku. Współpracuje z dietetykami w obszarze wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych i trenerami sportowymi nad poprawą aktywności fizycznej swoich klientów indywidualnych. Agnieszkę cechuje autentyczność, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest efektywny i mierzalny. Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne, pracowała na stanowiskach liderskich w międzynarodowych firmach produkcyjnych, opartych na koncepcji Lean Management i KAIZEN . Przeprowadziła ponad 5000 sesji coachingowych (indywidualnych i grupowych), a umiejętności miękkie łączy ze ścisłym umysłem inżyniera. Nabyła doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich.

Cena:

90 zł

Ilość miejsc:

30

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE