SKĄD MAM WIEDZIEĆ, ŻE ROBIĘ TO, DO CZEGO JESTEM STWORZONY?

12.08.2020, 18:00-20:00

Właściwy wybór profesji zgodny z własnymi zasobami, zainteresowaniami i wartościami daje poczucie zadowolenia i spełnienia. Warto pochylić się nad tą kwestią, aby w życiu zarabiać z pasji, pracować – nie pracując. Podczas szkolenia z Agnieszką Polarczyk-Białek z Manufaktury Osiągnięć zyskasz świeże spojrzenie na to, w jakim punkcie obecnie jesteś. Czy czujesz satysfakcję z tego, czym się zajmujesz? Dowiesz się, co należy zrobić, by odnaleźć osobistą drogę rozwoju zawodowego dopasowaną do twoich mocnych stron i talentów. Zaczniesz żyć na własnych warunkach i z odwagą sięgać po marzenia!

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w webinarze?

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami  12 sierpnia przed godz. 18.00, żeby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

Prowadzący: Agnieszka Polarczyk-Białek

Właścicielka firmy Manufaktura Osiągnięć, Mediator i trener biznesu, współtwórca projektu Executive Coaching Academy EXECA oraz LEAN COACHING. Certyfikowany Coach, członek International Coach Federation i Izby Coachingu. Obecnie V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF. Specjalizuje się w coachingu biznesowym, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla prowadząc indywidualny coaching, team coaching oraz wspiera działy Talent Management. Współpracuje z uczelniami wyższymi prowadząc przedmioty zawodowe na kierunkach z Zarządzania. Pracuje wg standardów ICF i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić.

Cena:

49 zł

Ilość miejsc:

100

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE