Skoki w dal Azji. Wystawa fotografii

09.09-10.10.2016, 10.00-18.00

Na wystawie prezentuje zbiór zdjęć wykonanych w czasie podróży po Chinach, Kirgistanie, Tadżykistanie, Birmie i Tajlandii. Autorka skoncentrowała się na ukazaniu codziennego życia w różnych zakątkach Azji; od morskich nomadów zafascynowanych Jimim Hendrixem, przez kirgiskich „kowbojów”, po birmańskich mnichów i dzieci z zapomnianych rejonów tego kraju. Osobną część wystawy stanowić będą zdjęcia z Chin oraz regionów tybetańskich. Poza zdjęciami pokazane zostaną również pamiątki z podróży.

Więcej zdjęć autorki: http://www.campanula-foto.pl/ https://www.facebook.com/campanulafotografia/ Miejsce: CRZ Krzywy Komin ul. Dubois 33-35a Wrocław

Prowadzący: Patrycja Dzwonkowska

Swoją przygodę z fotografią rozpoczęła podróżując po kraju i świecie. Obie pasje zawsze łączyły się ze sobą nierozerwalnie. Przez kilka lat współpracowała z Radiem Wrocław jako fotograf oraz tworząc audycję podróżniczą w ramach Studia Akademii Młodego Radiowca. Do tej pory współpracuje z Kinem Nowe Horyzonty w ramach programów edukacyjnych, w tym cyklu „Filmowe podróże”.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów