SKUTECZNE I PROFESJONALNE SZUKANIE PRACY

18.01.2020, 11:00 - 15:00

Poszukiwanie zatrudnienia to niełatwe zadanie wymagające solidnego przygotowania. Wykorzystaj w pełni swój potencjał. Zainwestuj w przyszłość i poznaj efektywne metody poruszania się po  rynku pracy.

Podczas szkolenia poznasz podstawowe pojęcia rynku pracy, Instytucje oraz narzedzia, jakie są dostępne w Polsce. Przeanalizujemy typowe ogłoszenia o pracę. Dowiesz się jak napisać  skuteczne CV. Omówimy zsadność pisania Listów Motywacyjnych.  Prześledzimy formularz aplikacyjny ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań finansowych.

Korzyści dla uczestników

 • Otrzymasz szybkie i łatwe narzędzie do autodiagnozy swoich mocnych stron zawodowych.
 • Nauczysz się poruszać na rynku pracy i rozpoznawać usługi darmowe i komercyjne.
 • Dowiesz się gdzie szukać ogłoszeń o pracę i praktycznie przećwiczysz zrozumienie ofert pracy.
 • Omówimy dokumenty aplikacyjne i nauczysz się pisać skuteczne CV oraz List Motywacyjny.
 • Przygotujesz się na pytanie o oczekiwania finansowe w formularzu aplikacyjnym.

 

Program szkolenia

 1. Autoanaliza swoich mocnych stron zawodowych
 2. Omówienie rynku pracy w Polsce
 3. Praktyczne ćwiczenie rozumienia treści ogłoszenia
 4. Omówienie dokumentów aplikacyjnych:
  • rodzaje CV
  • elementy i cechy CV
  • nowinki i trendy przy aplikowaniu
  • najczęstsze błędy w CV

Prowadzący: Wioletta Marchewka

Jestem absolwentką studiów prawniczych Uniwersytetu Szczecińskiego, Zarządzania Zasobów Ludzkich na WSB oraz Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET. Od początków swojej pierwszej pracy, którą podjęłam w 19 roku życia, zatrudniałam ludzi do pracy, szkoliłam ich i rozliczałam z efektywności. W trakcie swojego ponad 25-letniego doświadczenia zawodowego pełniłam różne funkcje, począwszy od stanowisk szeregowych, które pozwalały mi na poznanie instytucji od podstaw, okiem szeregowego pracownika i jego problemów, po stanowiska managerskie, dające pogląd na całość danej firmy. Przez 11 lat pełniłam funkcję Dyrektora handlowego w dużej firmie IT, gdzie dane mi było zarządzać kilkunastoosobowym zespołem pracowników działu sprzedaży i logistyki, odpowiadając za współpracę z największymi polskimi i zagranicznymi sieciami handlowymi (np. Empik, Media Markt, Tesco itd.). Ponieważ z uwagi na to, że jednak najwięcej satysfakcji daje mi codzienna praca z ludźmi, kilka lat temu postanowiłam się przebranżowić na eksperta w dziedzinie Human Resources. I była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu, gdyż od tego momentu, będąc na właściwie obranej ścieżce zawodowej, nieustanie rozwijam się w tej dziedzinie, zdobywając kolejne kompetencje i umiejętności, co przynosi mi niebywałą satysfakcję i jest motorem do dalszego działania na wielu płaszczyznach mojego życia. Prywatnie jestem zafascynowana historią wczesnego Średniowiecza i z zamiłowaniem czytam książkami z dziedziny Fantastyki i Psychologii. Szczególnie inspiruje mnie psychologia rozwoju osobistego. Na co dzień jestem szczęśliwą kobietą i mamą dwójki wspaniałych nastolatków, które nieprzerwanie dostarczają mi codziennych wyzwań. Wieloletnie doświadczenie w rekrutacji pozwala mi dostrzec, jak liczne błędy popełniają kandydaci, szukając nowej pracy. Często ich determinacja i chęć osiągnięcia sukcesu, zgodne ze stawianymi sobie ambitnymi celami, są czynnikami, które tak naprawdę działają na ich niekorzyść, ograniczają ich prawdziwe i świadome zaprezentowanie własnej osoby i nie uwzględniają realiów rynku pracy. To nasunęło mi pomysł podzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem z każdym, kto skutecznie i świadomie chce pokazać własne doświadczenie zawodowe i trafić do wybranego pracodawcy. Jestem przekonana, że po moim warsztacie, profesjonalnie napisane CV i świadomość swej osoby na rynku pracy pozwoli na znalezienie tej wymarzonej, dostosowanej do siebie pracy. Serdecznie zapraszam na moje autorskie szkolenie. Jestem przekonana, że wspólnie znajdziemy rozwiązanie na każde wyzwanie rynku pracy.

Cena:

199 zł 149 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE