Spełniona Mama - jak znaleźć czas na swoje plany i pokonać perfekcjonizm tam, gdzie nie jest potrzebny

18.06.2016, 10:00 - 13:30

Godzenie wszystkich obowiązków jakie mamy w dzisiejszych czasach nie jest łatwe. Często chcemy być idealnymi rodzicami, idealnymi pracownikami, przyjaciółmi zapominając w tym wszystkim o swoich potrzebach. Nasz warsztat to połączenie ćwiczeń coachingowych z wymianą osobistych doświadczeń trenerek, które znalazły sposób jak godzić życie zawodowe, rodzinne i znaleźć czas na swoje potrzeby - oraz jak w tym wszystkim zwalczyć perfekcjonizm w tych dziedzinach życia, gdzie go po prostu nie chcemy.

Program warsztatów

Część 1. Ćwiczenia coachingowe. Odkryjesz czego Ci naprawdę brakuje i czego potrzebujesz by czuć się spełniona Odkryjesz jak pokonać perfekcjonizm w tych dziedzinach życia, w których go nie potrzebujesz Poznasz stretegie jak zacząć godzić obowiązki i spełniać swoje potrzeby Stworzysz plan na osiągnięcie 3 ważnych dla Ciebie rzeczy na najbliższe 3 miesiące. Część 2. Wymiana doświadczeń z innymi mamami. Trenerki podzielą się swoim doświadczeniem o tym, jak one skutecznie łączą prowadzenie własnej firmy, pracę na etacie z wychowywaniem dzieci oraz realizację własnych potrzeb. Uczestniczki warsztatu wymienią się własnym doświadczeniem oraz wyzwaniami przed którymi stoją i pomogą sobie nawzajem je pokonać.

Prowadzący: Katarzyna Krupa

Coach, mentor, trener, program manager programów szkoleniowych w firmie Google od 8 lat. Dodatkowo prowadzi swoją firmę rozwoju osobistego www.ilikemymondays.pl gdzie wspiera ludzi w odkrywaniu ich potencjału i tworzeniu ścieżki kariery dostosowanej do ich wartości, talentów oraz mocnych stron. Podczas sesji coachingowych wspomaga jak godzić życie prywatne z życiem zawodowym i znaleźć w tym wszystkim czas dla siebie. Poza pracą uwielbia spędzać czas przy maszynie do szycia tworząc dekoracje do domowych wnętrz.

Cena:

69 zł 60 zł

Cena promocyjna na zapisy do 7 maja

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE