JAK SPRZEDAWAĆ WYTWORY SWOJEJ PRACY?

23.03.2021, 16:00 – 18:00

Zwiększ swoje szanse na zawodowy SUKCES! 

Masz ogrom zapału, kreatywności i innowacyjnych pomysłów, które pragniesz przekuć w działanie? Chcesz zacząć sprzedawać swoje wytwory i wykreować własną markę, ale nie wiesz od czego zacząć? Chciałbyś poznać szczegóły dotyczące prowadzenia działalności w określonej formie prawnej?

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online z podstaw przedsiębiorczości, podczas którego zdobędziesz skuteczne narzędzia i kompetencje do projektowania swojego biznesu! Dzięki szkoleniu zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci wybrać odpowiednią formę prawną do sprzedawania wytworów swojej pracy. Dowiesz się z jakimi obowiązkami, zasadami i terminami wiąże się  korzystanie z konkretnych rozwiązań.

Zagadnienia:

 • Działalność nierejestrowana (Zasady, limit przychodów, obowiązki).
 •  Sprzedaż okazjonalna (Zasady, kiedy trzeba zapłacić podatek?).
 • Inkubatory przedsiębiorczości (Zasady współpracy, koszty, wady i zalety).
 • Jednoosobowa działalność gospodarcza (Jak rozpocząć? Jakie są koszty prowadzenia JDG? Czy muszę zatrudniać księgową?).
 • Spółka z o. o. (Czym się rózni od JGD? Jak założyć spółkę?).
 • Stowarzyszenie lub fundacja (Czy organizacja pozarządowa może prowadzić sprzedaż? Działalność odpłatna pożytku publicznego, działalność gospodarcza).
 • Zarabianie na emeryturze (Czy dorabianie oznacza zawieszenie lub zmniejszenie emerytury? Limity, obowiązki).

*Uczestnicy otrzymują w formie elektronicznej certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

** Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).


Spotkanie odbywa się w formie online na platformie zoom.us.

 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
 • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
 • Połącz się z nami  w wyznaczonym terminie i upewnij się czy wszystko działa prawidłowo.
 • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

Wymagany sprzęt: komputer lub inne urządzenie multimedialne ze sprawną kamerą i mikrofonem.


Program realizowany jest w ramach projektu „Nasz Krzywy Komin” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizator: Fundacja OPEN MIND 

Prowadzący: Paweł Kamiński

Doświadczony menedżer i animator kultury. Dyrektor Ośrodka Postaw Twórczych we Wrocławiu. Studiował m.in. socjologię, zarządzanie i ekonomię. Pisze doktorat z ekonomii na temat roli lokalnych instytucji kultury w budowaniu kapitału społecznego. Absolwent Szkoły Trenerskiej Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, Szkoły Tutoringu Fundacji Szkoła Liderów oraz Programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Trener i ekspert w różnorodnych projektach kulturalnych. Redaguje serwis internetowy MenedżerKultury.pl. Uczestniczy w różnorodnych projektach w obszarze kultury. Jest koordynatorem Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 - Dolny Śląsk. Od 2013 r. jest animatorem/ekspertem udzielającym wsparcia beneficjentom programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne Narodowego Centrum Kultury. W latach 2017, 2018, 2019, 2020 był członkiem zespołu sterującego programu dotacyjnego MKIDN Kultura Dostępna. W 2019 i 2020 roku był członkiem zespołu sterującego programu Kultura - Interwencje. Redaguje serwis internetowy MenedżerKultury.pl. Jest autorem książki pt. „Samorządowa instytucja kultury. Instrukcja obsługi”. Pisze doktorat z ekonomii na temat roli lokalnych instytucji kultury w budowaniu kapitału społecznego (otwarty przewód doktorski). Jest również autorem różnorodnych szkoleń dla kadr instytucji kultury.

Cena:

DARMOWE

** 30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE