KĄCIK MALUCHA

14.12.2019, 12.00-17.00

Wielki Finał "Trampoliny do kultury" to zabawa dla całej rodziny! Zapraszamy najmłodszych do świata kreatywnych zabaw, gier i dziecięcej frajdy! W Kąciku Malucha pełne pasji animatorki zadbają o uśmiech i radość tworzenia!

Przez całe wydarzenie - od 12:00 do 17:00 - czekamy na maluszki w kąciku z grami i zabawami. Przygotowaliśmy dla nich m.in. mini-warsztat  Bajkowe Zoo - dzieci odkryją, że papierowe talerze nie tylko ułatwiają sprzątanie po rodzinnym spotkaniu, ale pomysłowo wykorzystane mogą stanowić świetny materiał do fantastycznej zabawy!

Zapraszamy również najmłodszych do wykonania własnej przypinki! Z wykorzystaniem przypinkownicy  pod okiem naszych animatorek dzieci zaprojektują, narysują i wykonają oryginalną przypinkę! Nie zabraknie kreatywnych animacji, kredek, flamastrów, kolorowanek, zabaw i uśmiechu!

Wielki Finał "Trampoliny do kultury" to radosne podsumowanie 4. edycji projektu Laboratorium Designu i Sztuki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji: kreatywne warsztaty, rodzinne zabawy, świąteczne gotowanie, dyskusje o kulturze oraz finałową wystawę Moda - Sztuka - Rzemiosło! Sprawdź cały program Wielkiego Finału "Trampoliny do kultury"  - KLIKNIJ TUTAJ!

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Cena:

DARMOWE

bez zapisów

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów