STRES - WRÓG CZY SPRZYMIERZENIEC?

12.05.2020, 18.00 - 19.30

Podczas webinaru uczestnicy poznają jasną stronę stresu. Wspólnie z psychologiem przyjrzą się mechanizmom jego powstania i przećwiczą podstawowe techniki radzenia sobie ze stresem w obliczu zmiany. Wszystko ku idei, aby stresować się świadomie w tym trudnym dla nas czasie.

Program:

  • Czym jest stres
  • Obszary oddziaływania
  • Perspektywa
  • Jak radzić sobie ze stresem w obliczu zmiany
  • Tips & tricks
  • Podsumowanie

.............................................................................................................................................................................................................................................................................

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w webinarze?

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami  12 maja przed godz. 18.00, żeby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

Szkolenie jest bezpłatne!

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Piotr Grzelak

Psycholog, szkoleniowiec i doradca z 6-letnim doświadczeniem. Współpracuje z Uniwersytetem Wrocławskim oraz Uniwersytetem SWPS we Wrocławiu, jako psycholog, szkoleniowiec i mentor. Na co dzień pomaga innym w swoim gabinecie psychoedukacji. Wierzy w potencjał i możliwości człowieka. W swojej pracy przy użyciu profesjonalnej wiedzy psychologicznej pomaga ludziom rozwiązywać ich problemy oraz rozwijać się w życiu. Fan serii „Wiedźmin”.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

100

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE