STRING ART - OBRAZY ZE SZNURKÓW. BEZPŁATNE WARSZTATY DLA DZIECI ONLINE

18.12.2020, 17:00-18:00

Zapraszamy na rodzinne, artystyczne zajęcia w wersji on-line!

Podczas zajęć poznacie bardzo ciekawą technikę tworzenia unikalnych przestrzennych obrazków - STRING ART.  W domowej pracowni, dzieci przy niewielkiej pomocy rodziców będą wbijać gwoździe i owijać je kolorowymi sznurakami i włóczkami. To świetna zabawa, która rozwija zdolności manualne, koncentrację i wyobraźnię!

Do zajęć  potrzebne będą materiały, które zazwyczaj każdy ma w domu:

 • nożyczki
 • ołówek,
 • deseczka
 • gwoździe
 • młotek
 • włóczki, sznurki
 • pędzle
 • farby akrylowe
 • głowa pełna pomysłów:)

Dajcie się ponieść twórczej fali!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

* Dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić wszystkim zainteresowanym równy dostęp do uczestnictwa w kulturze. Nieodpłatnie zapewniamy tłumacza języka migowego, wsparcie asystenta osoby niepełnosprawnej, przygotowanie specjalnych stanowisk dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. W formularzu zgłoszeniowym wskaż, w jakim zakresie możemy Ci pomóc.

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Zajęcia odbędą  się w formule on-line na platformie ZOOM.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w warsztatach?

 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
 • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
 • Połącz się z nami w wyznaczonym terminie  i upewnij się, że wszystko działa prawidłowo.
 • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są realizowane w ramach projektu "Open Art. Udogodnienia". Jest to projekt skierowany do dzieci i młodzieży z różnych przyczyn zagrożonej wykluczeniem, w tym z niepełnosprawnościami, niedowidzące i niedosłyszące. Program obejmuje bezpłatne zajęcia we wrocławskich ośrodkach kultury  - muzeach, galeriach i centrach edukacyjnych.  

Projekt „Open Art. Udogodnienia” dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Wrocław.

Prowadzący: Agata Łoś

Wrocławianka zakochana we wszystkim co zielone. Uprawia ogródki, zazielenia parapety, zjada zielone rośliny i obdarowuje zielonym wszystkich naokoło. Edukatorka z zakresu edukacji ekologicznej, plastyczka z miłości odziedziczonej po ojcu, z wykształcenia filolożka oraz nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna. Matka dwóch nastoletnich córek, żona początkującego browarnika i opiekunka zezowatego psa. Uwielbia las, jazdę na rowerze i słodycze.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE