LINORYT. GRAFIKA NA TWOIM BIURKU

19.12.2020, 18:00

Zapraszamy na rodzinne, artystyczne zajęcia w formule on-line!

Podczas zajęć krok po kroku nauczysz się jak wykonać  pracę w technice linorytu. Linoryt to tradycyjna technika druku wypukłego. Dzięki temu warsztatowi dowiesz się jakie narzędzie są niezbędne w linorycie, jak przygotować matrycę, jak wycinać w niej  motyw graficzny i  odbijać ją w warunkach domowych. Każda taka odbitka jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

To będzie bardzo fajna zabawa:)

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

* Dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić wszystkim zainteresowanym równy dostęp do uczestnictwa w kulturze. Nieodpłatnie zapewniamy tłumacza języka migowego, wsparcie asystenta osoby niepełnosprawnej, przygotowanie specjalnych stanowisk dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. W formularzu zgłoszeniowym wskaż, w jakim zakresie możemy Ci pomóc.

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są realizowane w ramach projektu "Open Art. Udogodnienia". Jest to projekt skierowany do dzieci i młodzieży z różnych przyczyn zagrożonej wykluczeniem, w tym z niepełnosprawnościami, niedowidzące i niedosłyszące. Program obejmuje bezpłatne zajęcia we wrocławskich ośrodkach kultury  - muzeach, galeriach i centrach edukacyjnych.  

Projekt „Open Art. Udogodnienia” dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Wrocław.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

online

ZAPISY ZAMKNIĘTE