STWÓRZ WŁASNĄ DRUKARKĘ 3D

03-04.06.2017, 10:00-18:00

Skorzystaj z wyjątkowej okazji - stwórz z nami własną, w pełni funkcjonalną drukarkę 3D, którą po warsztatach możesz wykorzystać na przeróżne sposoby! Druk 3D otwiera coraz większe perspektywy i możliwości. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma zestaw części oraz narzędzi, niezbędnych do montażu własnej drukarki 3D. Zajęcia będą podzielone na 4 części:

  1. część mechaniczna
  2. część elektryczna
  3. montaż ekstrudera
  4. uruchomienie drukarki.
DSC_9238 Po przejściu przez wszystkie etapy, każdy z uczestników wyjdzie z warsztatów ze złożoną i uruchomioną drukarkę, wyposażoną w odpowiednie oprogramowanie oraz kartę SD, a także z próbką materiału do druku. DSC_9210 Do zobaczenia 🙂  

Prowadzący: Michał Wojciechowski

Architekt, projektant, konstruktor. Od lat związany z designem, projektowaniem wnętrz i tworzeniem unikatowych rzeczy. Pasjonat elektroniki, audiofil, esteta. Od kilku lat ściśle związany z drukiem 3d na polskim rynku. Twórca marki 3d Spectrum, założyciel spółki pod tą samą nazwą. Autor projektu drukarek serii SPECTRUM START. Aktywnie zaangażowany w promocję druku 3d w edukacji szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich oraz uczelni wyższych.

Cena:

2500 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE