ŚWIĄTECZNA NOC NADODRZA

10-14.12.2019

Zapraszamy na kolejną - świąteczną - odsłonę Nocy Nadodrza! Świąteczne aromaty, wzory i kolory wypełnią Krzywy Komin! Będzie radośnie, pozytywnie i jak zwykle artystycznie! Zagrzejcie dłonie do twórczej zabawy i poczujcie zimowy klimat! 
W tym roku Świąteczna Noc Nadodrza to radosne atrakcje przez cały tydzień! Przygotowaliśmy dla Was masę warsztatów i sobotnią kulminację świątecznej zabawy podczas Wielkiego Finału Trampoliny do kultury!
We wtorek wprawiamy dłonie do wypisywania świątecznych kartek podczas warsztatów kaligrafii! Będziemy odkrywać piękno fraktury gotyckiej! Zajęcia pozwolą uczestnikom wypróbować swoich sił w posługiwaniu się stalówką umieszczoną na obsadce i maczanej w atramencie.
Szukacie pomysłu na śliczny prezent handmade? Zapraszamy na warsztaty malowania na szkle! To artystyczna zabawa dla dorosłych, ale również dla dzieci - przyjdźcie razem i wspólnie wykonajcie przepiękną pracę na szkle, która ozdobi wnętrze lub podarowana sprawi radość bliskim!
Świąteczna frajda czeka na Was również podczas Wielkiego Finału Trampoliny do kultury! Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo bezpłatnych warsztatów. Nie zabraknie okazji do stworzenia unikalnego prezentu - może spróbujecie wyplatania świątecznych ozdób z MAKRAMY? A może świąteczne wieńce DIY pachnące lasem?
Podczas Świątecznej Nocy Nadodrza pomagamy po sąsiedzku! Wpadajcie na charytatywną akcję szycia maskotek - Pluszak prosto z dżungli! Dochód z akcji zostanie przekazany na rzecz  Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci! Pomoc sprawia frajdę! Zwłaszcza, jeśli możemy pomóc przez kreatywną, rodzinną zabawę. Zapraszamy dzieci i dorosłych do dzielenia się świąteczną radością!  Czekamy na Was w sobotę 14.12. od 12:00 do 17:00!
Święta to czas rodzinnych spotkań - zapraszamy na Etnogadki - podróż w czasie - wyjątkowe warsztaty międzypokoleniowe. Zabierzcie dzieci, babcię i dziadka! Będziemy odkrywać zjawiska związane z naturą, jej zmiennością i rodzinnym świętowaniem. Na zajęciach dzieci i opiekunowie wykonają swój własny magiczny zegar – kalendarz, który będzie prawdziwą inspiracją na cały rok.
Smaki Świąt poczujecie również podczas warsztatów kulinarnych Sweet Christmas - wykonamy przepyszne pralinki! Zimowe aromaty czekają na Was również na mini-warsztatach komponowania herbat Secret Spot. Stwórzcie własną świąteczną kompozycję , która rozgrzeje Was w grudniowe wieczory.
Więcej informacji i ZAPISY po kliknięciu w link wybranego warsztatu:

*zajęcia bezpłatne

 

 

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE