ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE Z RECYKLINGU. WARSZTATY DLA DZIECI

19.12.2020, 11:00-12:30

Uwielbiamy magiczne grudniowe rytuały! Zapraszamy dzieci na kameralne warsztaty DIY. Będziemy angażować ręce, głowę i serce. Poznamy różne techniki plastyczne, dzięki którym wyczarujemy wiele świątecznych  dekoracji. Będziemy szukać inspiracji w naturze i  w recyklingowych rozwiązaniach. To wspaniała okazja, aby rozbudzić swoją kreatywność i poczuć klimat nadchodzących Świąt.

*Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu Finału "Open Art.Udogodnienia". To radosne podsumowanie całorocznych działań promujących równy dostęp do kultury i sztuki. Przez cały rok  dzieci i młodzież  odkrywały wrocławską strefę kultury podczas bezpłatnych zajęć w muzeach, galeriach i centrach edukacyjnych  >>> Sprawdź pełny program finałowych wydarzeń

Projekt „Open Art. Udogodnienia” dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Wrocław.

Prowadzący: Jolanta Łapinkiewicz

Z wykształcenia kulturoznawca, krytyk artystyczny i technik fotografii. Od lat zaangażowana w lokalne inicjatywy społeczno-kulturalne. Animatorka kreatywnych zajęć dla dzieci. Entuzjastka upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła. Miłośniczka wszystkiego co zielone!

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

5

ZAPISY ZAMKNIĘTE