Światło w mieście

09.11.2019, 11:00-14:00

Tym razem uświadomimy dzieciom jak ważne w otaczającym środowisku są sztuczne źródła światła w przestrzeni publicznej. Jak światło nadaje miastu rytm. Zbadamy jak światło wpływa na nasze samopoczucie, ułatwia pracę, chroni nas przed ciemnością i daje poczucie bezpieczeństwa. W kilku słowach opowiemy o historii oświetlenia wokół nas. W końcu wspólnie zaprojektujemy i wykonany projekty miasta nocą, w którym światło odgrywa ważną rolę. Podczas warsztatów postaramy się nauczyć podstaw „projektowego” myślenia i spojrzenia na świat. Zwrócimy uwagę na to,  by pamiętać o funkcji podczas projektowania, będziemy też się przy tym wszystkim świetnie bawić!


Wszystkie prace powstałe w ramach projektu "Trampolina do kultury" pozostają w posiadania Fundacji OPEN MIND. Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej projekt w CRZ Krzywy Komin. Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Daria Dawidowicz

Na zawsze zakochana w kwiatach. Pisze wiersze, maluje obrazy, układa bukiety i kompozycje z kwiatów. Uwielbia kręcić wianki i realizować w praktyce swoje szalone pomysły. Jest wielką fanką dekoratorstwa oraz rzeczy wykonanych handmade. Ukończyła studia na kierunku kulturoznawstwo. Kocha wszystko, co pochodzi prosto z natury i próbuje to odzwierciedlić w swojej twórczości. Jest przekonana, że każde jej marzenie ma swój czas, żeby się spełnić.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

ZAPISY ZAMKNIĘTE