Szczęśliwsi w związku: cykl warsztatów dla par

25.09.2016, 11:00-14:00

Dlaczego On nie lubi i rzadko chce rozmawiać z Tobą na ważne tematy? Czemu Ona często pyta "czy mnie kochasz?" lub stwierdza z wyrzutem "Ty mnie nie kochasz!"? Dlaczego On przychodzi do domu, przepada przy komputerze i denerwuje się, gdy do "coś od niego chcesz"? Czemu Ona tak często płacze, złości się czy obraża, choć sądzisz, że nie ma ku temu powodów? Dlaczego tak często się kłócimy? Wcale się nie kłócimy – tak powinno być, prawda? Dlaczego, gdy  czasem rozmawiamy, czuję się niezrozumiana, wściekła czy winna? Jeśli zadajecie sobie takie bądź podobne pytania, opisywany tutaj cykl warsztatów jest dla Was idealnym rozwiązaniem!

Ludzie wkładają wiele wysiłku w naukę języka obcego, zdobywanie kolejnych kwalifikacji zawodowych czy rozwijanie osobistych zainteresowań, zaś bardzo rzadko zabiegają o umocnienie więzi ze swoją Drugą Połówka. A przecież sukces wielu "starych, dobrych małżeństw" polega właśnie na tym, iż podjęli świadome działania budowania i umacniania swojego związku na długo przed pojawieniem się zagrożenia katastrofy w ich związku.

Zapraszam Was na cykl warsztatów, składający się z czterech spotkań, odbywających się raz w miesiącu (w weekend, w okresie od września do grudnia). Zajęcia trwają 3 godziny, każde z nich jest dedykowane innemu aspektowi budowania harmonijnego związku. Grupa warsztatowa ma charakter otwarty, tj. możecie uczestniczyć w dowolnej liczbie spotkań, choć szczerze polecam skorzystanie z całego cyklu, ponieważ jest on zaprojektowany w odpowiedzi na potrzebę pogłębienia wiedzy i rozwoju umiejętności kluczowych  dla życia we dwoje.

Co zyskacie biorąc udział we wszystkich zajęciach warsztatowych?

  1. dostaniecie wiele przydatnych wskazówek dotyczących budowania dojrzałej miłości,
  2. nauczycie się jak okazywać miłość, aby zaspokoić tą najistotniejszą potrzebę Partnera i ustrzec się wielu problemów wynikających z pogłębiającego się  poczucia „braku chemii” czy „oddalania się od siebie”,
  3. poznacie kluczowe potrzeby emocjonalne i psychiczne Was oraz Partnera, dzięki czemu będziecie mogli na nie pozytywnie odpowiedzieć, a także uniknąć wielu frustracji wynikających z odmienności funkcjonowania kobiet i mężczyzn,
  4. usprawnicie komunikację, aby zamiast powodować nieporozumienia i Was dzielić, pomagała rozwijać, pomagała budować bliskość i dawała wsparcie,
  5. poznacie mocne oraz słabsze strony Waszego związku,
  6. nauczycie się łagodniej i bardziej konstruktywnie przechodzić przez kryzysy (zamieniać je w rozwój).

Spotkania dedykowane są parom z co najmniej rocznym stażem, które chcą odpowiedzialnie budować  swoją przyszłość, a także małżeństwom (zarówno „młodszym” jak i „starszym”). Zajęcia będą pomocne osobom, które mają potrzebę zweryfikowania swojej wiedzy i postaw wobec Partnera oraz związku, szukającym zmian w obszarach dla nich trudnych, ale również tym, którzy po prostu chcą pogłębić kontakt ze sobą. Jednym słowem: zapraszam wszystkich zainteresowanych czerpaniem większej satysfakcji ze związku!

We wrześniu dowiecie się jak znaleźć wspólny język miłości z Najbliższą Osobą. Poznacie kluczowe psychiczne potrzeby i oczekiwania Waszej Drugiej Połówki oraz nauczycie się jak skutecznie zaspokajać Jego/Jej potrzebę miłości, czyli będziecie potrafili dawać Partnerowi więcej szczęścia budując jednocześnie osobiste szczęście*.

* Pary uczestniczące w czerwcowych warsztatach zachęcamy do uczestnictwa w od spotkania październikowego, ponieważ pierwsze zajęcia tego cyklu składają się w  duże części z treści, które już poznaliście.

Prowadzący: Agnieszka Michalak

Psycholog z kilkuletnim doświadczeniem trenerskim oraz szczęśliwa żona. Od paru lat pracuje z osobami z różnorakimi niepełnosprawnościami, nieustannie zachwycając się tym, jak wiele możemy nauczyć się o sobie i od siebie, jeśli tylko zechcemy. Z entuzjazmem podejmuje się nowych wyzwań oraz wspiera ludzi szukających rozwiązań i dążącymi do zmian, które podnoszą jakość ich życia.

Cena:

40 za parę zł

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ


    * Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.