Szczęśliwsi w związku: cykl warsztatów rozwojowych dla par (budowanie miłości)

22.10.2016, 11:00-14:00

Ludzie wkładają wiele wysiłku w naukę języka obcego, zdobywanie kolejnych kwalifikacji zawodowych czy rozwijanie osobistych zainteresowań, zaś bardzo rzadko zabiegają o umocnienie więzi ze swoją Drugą Połówka. A przecież sukces wielu "starych, dobrych małżeństw" polega właśnie na tym, iż podjęli świadome działania budowania i umacniania swojego związku na długo przed pojawieniem się zagrożenia katastrofy w ich związku.

Zapraszam Was na drugie spotkanie z cyklu warsztatów rozwojowych dla par. Zajęcia trwają 3 godziny, a grupa warsztatowa ma charakter otwarty, tj. możecie uczestniczyć w dowolnej liczbie spotkań, choć szczerze polecam skorzystanie z całego cyklu, ponieważ jest on zaprojektowany w odpowiedzi na potrzebę pogłębienia wiedzy i rozwoju umiejętności kluczowych dla życia we dwoje. Podczas porannych warsztatów w październiku będziemy jeszcze raz pracować nad tematem, który realizowaliśmy w czerwcu i wrześniu. A zatem skupimy się na:

  • zdobywaniu umiejętności okazywania miłości tak, aby zaspokoić tą najistotniejszą potrzebę Partnera i ustrzec się wielu problemów wynikających z pogłębiającego się poczucia „braku chemii” czy „oddalania się od siebie”,
  • poznaniu mocnych oraz słabszych stron Waszego związku, aby wzmacniać Wasz potencjał oraz móc uniknąć potencjalnych problemów oraz
  • omówieniu wielu przydatnych wskazówek dotyczących budowania dojrzałej miłości.

Spotkanie dedykowane jest parom z co najmniej rocznym stażem, które chcą odpowiedzialnie budować  swoją przyszłość, a także małżeństwom (zarówno „młodszym” jak i „starszym”). Zajęcia będą pomocne osobom, które mają potrzebę zweryfikowania swojej wiedzy i postaw wobec Partnera oraz związku, szukającym zmian w obszarach dla nich trudnych, ale również tym, którzy po prostu chcą pogłębić kontakt ze sobą. Jednym słowem: zapraszam wszystkich zainteresowanych czerpaniem większej satysfakcji ze związku!

Co nas jeszcze czeka w tym cyklu? Podczas popołudniowego (16:00-19:00) spotkania w październiku macie możliwość rozwinięcia Waszych umiejętności komunikacyjnych. Dowiecie się jak słuchać Drugiej Połówki, by Ją zrozumieć i uszczęśliwić oraz co i jak mówić, aby nie ranić, ale właśnie odpowiednio docenić Partnera. Z kolei w listopadzie (zapisy ruszą niedługo!) poruszymy niezwykle istotny temat różnic między płciami. Świadomość tych odmienności pozwoli Wam zwiększyć poziom zrozumienia potrzeb Ukochanej Osoby oraz zredukować ilość doświadczanych w codziennym kontakcie frustracji i konfliktów. Natomiast w grudniu dowiecie się w jaki sposób łagodniej i bardziej konstruktywnie przechodzić przez kryzysy, a wręcz zamieniać je w czynnik rozwojowy Waszego związku.

Prowadzący: Agnieszka Michalak

Psycholog z kilkuletnim doświadczeniem trenerskim oraz szczęśliwa żona. Od paru lat pracuje z osobami z różnorakimi niepełnosprawnościami, nieustannie zachwycając się tym, jak wiele możemy nauczyć się o sobie i od siebie, jeśli tylko zechcemy. Z entuzjazmem podejmuje się nowych wyzwań oraz wspiera ludzi szukających rozwiązań i dążącymi do zmian, które podnoszą jakość ich życia.

Cena:

Za parę 40 zł

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE