SZKOLENIE- BEZPIECZEŃSTWO NA IMPREZACH MASOWYCH

28.11.2018, 17:00 - 21:00

Organizujesz event?! Ale jak zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom imprezy masowej? 

Jesteś organizatorem lub planujesz zorganizować swoją pierwszą imprezę masową? Z pewnością w głowie rodzi Ci się wiele pytań. Chciałbyś przecież, by Twoje wydarzenie zakończyło się sukcesem organizacyjnym i nie zostało przerwane przez niepożądane zdarzenie. Jeżeli chciałbyś nabrać pewności siebie w organizacji imprez masowych koniecznie zapisz się na nasze szkolenie!

W czasie naszych warsztatów dowiesz się jakie obowiązki spoczywają na organizatorze imprezy masowej. Omówimy jak "krok po kroku" uzyskać zezwolenie na jej przeprowadzenie. Zaprezentujemy wiele studiów przypadków, dzięki czemu będziesz wiedzieć jak nie popełniać błędów, które prowadzą do tragicznych w skutkach wydarzeń. Na końcu podpowiemy kilka dobrych praktyk, które zapewnią zadowolenie uczestników i sprawią, że Twoje wydarzenie będzie wielkim sukcesem organizacyjnym.

Zagadnienia, które poruszymy będą oscylować wokół następujących tematów: rodzaje i specyfika imprez masowych, zagrożenia  i wyzwania, odpowiedzialność organizatora wydarzenia, wymagania przepisów prawa, regulacje sektorowe, zezwolenie i kontrola przebiegu imprezy, służby porządkowe i służby informacyjne, zabezpieczenie medyczne i przeciwpożarowe, polityka informacyjna, zaplecze higieniczno-sanitarne, obsługa gastronomiczna, udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami, udogodnienia dla rodziców z dziećmi, organizacja wolontariatu, współpraca z mediami, przeciwdziałanie marketingowi pasożytniczemu, przeciwdziałanie mowie nienawiści.

Szkolenie dedykujemy wszystkim organizatorom koncertów i festiwali, zawodów sportowych oraz imprez motorowych, imprez rekreacyjnych, biegów, maratonów, pikników i festynów, pokazów i seansów, imprez targowych, konferencji i sympozjów. Wierzymy, że dzięki szkoleniu organizacja wydarzeń masowych nie będzie już dla Ciebie wielką tajemnicą!

Prowadzący: Sergiusz Parszowski

Niezależny ekspert i doradca do spraw bezpieczeństwa. Absolwent Akademii Obrony Narodowej w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W zakresie jego specjalizacji znajdują się między innymi sprawy dotyczące problematyki bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony osób i mienia oraz bezpieczeństwa biznesu. W ramach swoich zainteresowań zajmuje się ponadto społecznymi i psychologicznymi aspektami bezpieczeństwa, w szczególności w kontekście budowy programów podnoszenia świadomości oraz tworzenia w organizacjach kultury bezpieczeństwa. Jest doświadczonym audytorem i szkoleniowcem. Założyciel firmy INSTIN.pl oraz ekspert Instytutu Bezpieczeństwa Społecznego. Współautor publikacji książkowych „Bezpieczeństwo społeczności lokalnych. Programy prewencyjne w systemie bezpieczeństwa” oraz „Imprezy masowe. Organizacja, bezpieczeństwo, dobre praktyki”.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

25

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE