Szkolenie Microsoft Excel - przygotowanie do pracy i testów rekrutacyjnych

16.07.2016, 10:00

Po tym szkoleniu, Excel odkryje przed Tobą swoje tajemnice i stanie się najchętniej używanym przez Ciebie programem. Narzędzie to nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu, ale także roztoczy przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Podczas szkolenia poznasz sposoby prezentacji danych w atrakcyjny sposób oraz nauczysz się dokonywać ich analizy. Pamiętaj, że obsługa programu MS Excel to jedna z najbardziej pożądanych przez pracodawców umiejętności. Weź udział w szkoleniu, poszerz swoją wiedzę i zwiększ swoją konkurencyjność na rynku pracy.

Program warsztatów

Uczestnicy spotkania będą mieli szanse poznać zadania, które bardzo często pojawiają się na testach sprawdzających znajomość Excela podczas rekrutacji na stanowiska, na których obsługa Excela jest wymagana.

Dodatkowo prezentowane i omawiane będą zadania związane z wykorzystaniem Excela w firmach m.in:

  • Tworzenie budżetu
  • Tworzenie listy zadań (kanban)
  • Tworzenie i korzystanie z kalendarza
  • Śledzenie realizacji projektu (Gantt)

wymagania: znajomość Excela w stopniu średnio zaawansowanym (znajomość funkcji)

Prowadzący: Bartosz Franczak

Dzięki pracy na stanowisku analityka odpowiedzialnego za prezentację danych liczbowych dla kluczowych klientów, poznał praktyczne wykorzystanie MS Excel. Lubi się dzielić tą wiedzą, dlatego chętnie prowadzi szkolenia. Pracował dla firm z sektora finansowego, logistycznego oraz informatycznego, dlatego jest świadomy różnic w wykorzystywaniu programu MS Excel ze względu na otoczenie biznesowe. Posiada certyfikat Microsoft Office Specialist.

Cena:

100 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.