SZKOLENIE MS EXCEL DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

27.01.2018, 12:00 - 16:00

Jak wynika z badań znajomość programu Excel jest najbardziej pożądaną przez pracodawców umiejętnością zaraz po znajomości języków obcych, dlatego jeśli używasz programu MS Excel w pracy czy też na studiach i chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje oraz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie jego obsługi to szkolenie jest dla Ciebie! Zajęcia będą miały charakter praktycznych warsztatów komputerowych, podczas których rozwiążesz różnorodne zadania. Każde nowe zagadnienie przećwiczysz kilkukrotnie, aby dobrze utrwalić zdobytą wiedzę. Podczas 4 godzinnego szkolenia nabyte umiejętności pozwolą samodzielnie poznawać program i zagłębiać się w jego bardziej zaawansowane funkcje. Zdobyte umiejętności poparte zostaną  specjalnym certyfikatem.  

Program szkolenia:

  1. Filtrowanie i sortowanie tabel.
  2. Referencje czyli używanie znaku dolara w funkcjach oraz formułach.
  3. Funkcje i formuły. Między innymi poznasz:
    • Funkcje logiczne takie jak JEŻELI, ORAZ, LUB
    • Funkcje dat
  4. Tworzenie wykresów - automatyczne i ręczne
  5. Formatowanie warunkowe
  6. Tabele przestawne
 

Szczegóły szkolenia:

Początek szkolenia : 27.01.2017   GODZINA 12:00 Koniec szkolenia : 27.01. 2017 Godzina 16:00 Cena 100 zł Organizator: Krzywy Komin Prowadzący: Radosław Potoczak – wieloletni koordynator szkoleń z Excela   Podczas szkolenia uczestnicy będą korzystać z własnych laptopów z zainstalowanym programem MS Excel. Istnieje możliwość wypożyczenia komputera w CRZ Krzywy Komin – w przypadku takiej potrzeby, prosimy o informację.   Serdecznie zapraszamy do udziału !        

Prowadzący: Radosław Potoczak

Absolwent zarządzania i animator kultury. Wieloletni koordynator szkoleń z Excela. Pasjonat nowych technologii i zdrowego stylu życia. Stawia na różnorodne wykorzystanie Excela w pracy oraz w życiu prywatnym.

Cena:

100 zł

Ilość miejsc:

10 osób

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE