Szkolenie - wystąpienia publiczne i sztuka prezentacji

07.10.2017, 12:00-14:00

Bez względu na to, czy wystąpienia publiczne wywołują u Ciebie stres, czy po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę i podnieść umiejętności w zakresie prezentacji – to szkolenie jest dla Ciebie. Występujemy wszyscy! Prezentujemy klientowi nowe rozwiązania, szefowi zaawansowanie realizacji projektów albo wygłaszamy toast na ślubie kolegi. Czasem od tej krótkiej chwili, gdy jesteśmy w centrum uwagi, mogą zależeć losy naszego pomysłu, projektu czy nawet kariery. Warto rozwijać umiejętności, które zwiększają szanse na zawodowy i społeczny sukces. Każde nasze spotkanie to okazja do ćwiczenia wystąpień publicznych a także do  zdobywania wiedzy i kontaktów.

 W trakcie szkolenia dowiesz się:

- jak przygotować się do wystąpienia - jak osiągać swoje cele poprzez prezentacje - jak sprawić, by słuchano Cię z przyjemnością - jak zmniejszyć stres towarzyszący występowaniu - jak wyglądać pewnie, nawet jeśli tak się nie czujesz - jak i gdzie można ćwiczyć, aby ciągle stawać się lepszym Forma szkolenia: wykład + warsztaty Czas szkolenia: 1,5 – 2h Na szkolenie zaprasza Wrocławski klubu mówców i przedsiębiorców Biznes Toastmasters. Standardowo spotkania klubu odbywają się w CRZ Krzywy Komin we wtorki o 18:00, co 2 tygodnie, najbliższe już 10.10.2017. Klub jest nowoczesną „siłownią” przemawiania i przewodzenia. Stanowi część ToastMasters International https://www.toastmasters.org - światowego lidera w zakresie rozwijania umiejętności liderskich i publicznego przemawiania. Każde spotkanie to 30, 40, 50 a czasem i więcej fantastycznych, przedsiębiorczych ludzi. Zapraszamy też gości specjalnych. Byli u nas m.in:
  • Michał Wojda – milioner z branży IT, mówca TEDx
  • Krzysztof Liegmann – założyciel Architektów Umysłu, pisarz
  • Agata Roczniak – modelka na wózku, która wspólnie z Ewą Mingę prowadzi fundację BlackButterflies
  • pracownicy Brand24 – najlepszego startup’u w 2012, dziś wycenianego na kilkadziesiąt milionów złotych
Inne warsztaty z tego samego dnia: >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Otwarta Pracownia Krawiecka<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Re-design Mebli<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Mapa Sztuki<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Software Development Academy<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Zwoje Japońskie<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Zapraszamy!  

Prowadzący: Marta Krzyżak

10 lat temu zaczęła prowadzić szkolenia w firmach, w których pracowała. Kilkukrotnie pełniła funkcję konferansjera i prowadziła warsztaty poza firmą. Uczestnik szkoleń z zakresu wystąpień publicznych i pracy trenera. Od 2,5 roku związana z organizacją edukacyjną non-profit Toastmasters Internationals. Od lipca tego roku prezes Biznes Toastmasters. Uważa, że wszystko, czego się uczymy uzupełnia się i potęguje. Energiczna, pozytywna, otwarta. Niektórzy mówią nawet, że zabawna.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

80

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE