Sztuka zadawania pytań

24.10.2019, 18.00-20.00

Jak zadawać dobre pytania, czyli skuteczne wywieranie wpływu.
Warsztat ma charakter interaktywny z wykorzystaniem narzędzi coachingowych i pracy ze sobą. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wyniesienia ze szkolenia wiedzy odpowiedniej dla siebie i wykorzystać ją zgodnie ze swoim potencjałem i naturalnymi predyspozycjami.
Ogólny zakres tematyczny:
  • Jak zadawać pytania
  • Po co słuchamy
  • Jak czytać mojego rozmówcę
  • Jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach emocjonalnych
  • Jak zbudować autorytet bez wydawania poleceń
  • Jak wzmocnić swoją skuteczność
  • Jak czytać intencje w przypadku komunikacji drogą mailową
  • Jak kontrolować rozmowy i wpływać na nie
  • Czym jest dystans i co mi daje
  • Poznanie przydatnych narzędzi coachingowych
Nabyte umiejętności będą przydatne w codziennych rozmowach, negocjacjach, spotkaniach projektowych, w których istotna jest siła argumentów i sztuka perswazji.
Zajęcia prowadzę w niestandardowy sposób, „materiały” czerpię z ludzi i łączę je ze swoją wiedzą i kompetencjami, co sprawia, ze każdy wynosi to, co dla niego cenne i zapamiętuje na długo. Praktykuję pracę na żywym organizmie, bo każdy człowiek jest inny, ma niepowtarzalny potencjał i własne doświadczenia.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne. 

 

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Agnieszka Polarczyk-Białek

Właścicielka firmy Manufaktura Osiągnięć, Mediator i trener biznesu, współtwórca projektu Executive Coaching Academy EXECA oraz LEAN COACHING. Certyfikowany Coach, członek International Coach Federation i Izby Coachingu. Obecnie V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF. Specjalizuje się w coachingu biznesowym, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla prowadząc indywidualny coaching, team coaching oraz wspiera działy Talent Management. Współpracuje z uczelniami wyższymi prowadząc przedmioty zawodowe na kierunkach z Zarządzania. Pracuje wg standardów ICF i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE