SZTUKA I ZIELONE - ŚWIĄTECZNA NOC NADODRZA

08.12.2018, 10.00 - 17.00

Zapraszamy na kolejną odsłonę Nocy Nadodrza! Tym razem będzie mocno nasycona świątecznymi akcentami, które wprowadzą nas w magiczny klimat. Będzie radośnie, pozytywnie i jak zwykle artystycznie! Tego dnia w CRZ Krzywy Komin można rozgrzać dłonie podczas twórczych warsztatów.

Zaczynamy od samego rana w artystycznej tonacji warsztatami "Sztuka pod choinką". Rozkładamy pędzle, farby i rozbudzamy pokłady kreatywności. Pod czujnym okiem profesjonalisty - Mantasa Poderys będzie można namalować obraz w stylu realistycznym lub ekspresyjnym. Mile widziane są osoby początkujące oraz zaawansowane w sztuce malarskiej. Warto się przemóc i przejść przez proces twórczy z dobrym przewodnikiem.  Praktyka czyni mistrza! A więc do dzieła!

Ogłaszamy powrót ZIELENI!  Z fantazją będziemy pleść i stroić "Świąteczne wieńce". Naturalnie z garścią leśnych szyszek, suszonych roślin i rajskich jabłuszek. Piękna dekoracja nada każdemu wnętrzu niezwykłego klimatu.

Świeżego, roślinnego oddechu będzie można zaczerpnąć podczas warsztatów - "Las w słoiku”. Żywe rośliny, kolorowe dodatki zamknięte w przeźroczystym słoju tworzą unikatowy mini ekosystem. Istna magia! Zabierz dziką energię lasu do swojego domu!

Zapach cytrusów, korzennych przypraw i ciepłych nut zapachowych pozwoli odprężyć się i zrelaksować na warsztatach "Świąteczne SPA”. Będziemy czerpać moc prosto z NATURY. Na bazie surowców roślinnych powstaną glicerynowe mydła, ziołowe saszetki do kąpieli oraz zimowe olejki do masażu.

Osoby, które lubią duże wyzwania zapraszamy do pracowni na "Weekendowe warsztaty renowacji mebli". Już od piątku – 7 grudnia – przywracamy starym meblom moc i blask. Przez trzy dni z rozmachem naprawiamy, wykańczamy, odświeżamy: krzesła, stoliki i małe szafki, by na święta w nieszablonowym stylu wjechały na salony.

Planowanie budżetu, to podstawowy krok do panowania nad domowymi finansami, szczególnie w okresie wzmożonych, świątecznych wydatków. Przyjdź do nas i rozwiń kompetencje obsługi arkusza kalkulacyjnego na "Szkoleniu MS Excel dla średniozaawansowanych cz.1"Program ten jest najbardziej pożądaną przez pracodawców umiejętnością. Może dzięki temu szkoleniu rozpoczniesz przyszły rok z nową wymarzoną pracą. Naprawdę warto!

Spędź z nami miło czas! Zapraszamy:)

Harmonogram: (zapisy na stronach wydarzeń po kliknięciu w nazwę)

10.00 - 15.00 - SZTUKA POD CHOINKĄ

12.00 - 14.00 - ŚWIĄTECZNE WIEŃCE

12.00 - 16.00 - EXCEL DLA ŚREDNOZAAWANSOWANYCH CZ.1

12.00 - 16.00 - WEEKENDOWE WARSZTATY RENOWACJI MEBLI

14.00 - 16.00 - ŚWIĄTECZNE SPA

15.00 - 17.00 - LAS W SŁOIKU

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE