SZYJEMY LUNCHBOXY!

11.05.2019, 12.00-14.00

Jeśli dobro natury nie jest Ci obojętne i chciałbyś zacząć zmiany od prostych rzeczy, zapraszamy Cię na warsztaty krawieckie, na których stworzysz swój własny i przyjazny dla środowiska lunch box! Wyrzuć foliówki i zastąp je pomysłową alternatywą! Nie martw się jeśli nigdy nie miałeś doświadczenia z maszyną do szycia. Pod czujnym okiem prowadzących, krok po kroku, wprowadzimy Cię w podstawy, dzięki którym samodzielnie wykonasz uniwersalną torebkę śniadaniową!


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty zwrotnego zadatku w wysokości 30 zł, który zostanie zwrócony po zajęciach (zgodnie z zaakceptowanym regulaminem uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach). O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność wpłat.

Zobacz pełny harmonogram Krzywe Uro - Party&Arty - KLIKNIJ TUTAJ!


Program realizowany jest w ramach projektu "Prowadzenie  Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND & CRZ Krzywy Komin & Grupakreatywni.pl 

Prowadzący: Maja Gugulska

Studentka Pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. Jej pasją jest muzyka, podróże autostopem oraz od pewnego czasu krawiectwo. Szyjąc własne ubrania, tworzy swój własny i oryginalny styl, którym może wyrazić siebie. Wyznający minimalizm pomaga jej również tworzyć projekty, które pomogą nam zadbać o planetę. W wolnej chwili ucieka w góry złapać energię i odpocząć od codzienności.

Cena:

DARMOWE

z obowiązkiem wpłaty zwrotnego zadatku (patrz regulamin)

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE