Szyjemy misie vol.2 - warsztaty międzypokoleniowe

15.11.2017, 12:00-14:00

Szyjemy misie edukacyjne bo....dzieci lubią misie. Warsztaty międzypokoleniowe to zajęcia dla dziecka z mamą, tatą, dziadkiem czy babcią. To po prostu twórcze spotkanie  bliskich sobie ludzi, którzy chcą spędzić czas z dzieckiem w ciekawy sposób. Na warsztatach będziemy szyć misia i konstruować dla niego z tektury kołyskę. Spokojnie to bardzo łatwe!! Będziemy misia wypychali rożnymi skrawkami materiałów, zszywali go bez igły, a na koniec dziecko ozdobi jego buźkę, tak jak podpowiada mu to jego wyobraźnia. A ty drogi dorosły, poskładasz tekturową kołyskę i zapewniam w oczach dziecka staniesz się wybitnym konstruktorem. Warto dodać, że miś jest zrobiony z miłej dzianiny polarowej, można go zszywać wielokrotnie i wyprać w pralce. fotka przytulaniec 3a Dlaczego warto przyjść na te zajęcia:

  • pracując w grupie pokażesz dziecku jak otwierać się na relacje z rożnymi ludźmi
  • poćwiczycie sprawności manualne
  • poprzez kontakt z różnymi rodzajami materiałów dziecko będzie miało możliwość rozwijania zmysłu dotyku
  • dziecko stworzy swojego własnego misia z kołyską, którego zabierze do domu.
P.S. Dziecku mogą towarzyszyć maksymalnie dwie osoby dorosłe! Kolejne spotkania 25.11 - Szyjemy Misie vol. 3 02.12 - Szyjemy Misie vol. 4 06.12 - Szyjemy Misie vol. 5 Zapraszamy!

Prowadzący: Agnieszka Cop-Podgórska

Właścicielka własnej marki odzieżowej dla dzieci "Mizazu", projektantka i twórczyni autorskich zabawek sensorycznych dla dzieci. Z wykształcenia pedagog, która w pracy z dziećmi najbardziej ceni ich otwartość i wolność oraz chęci tworzenia. Pasjonatka mody, w wolnych chwilach wraz ze swoją 5-letnią córka poszukuje inspiracji do realizacji owych pomysłów.

Cena:

65 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE