TAPICER W AKCJI - WYKŁAD ALEKSANDRA KĄDZIELI

27.09.2019, 17:00 - 19:00

Zapraszamy na wykład mistrza tapicerstwa ALEKSANDRA KĄDZIELI.  W swojej pracy na jednej szali stawia pasję, wiedzę, profesjonalizm i praktyczne doświadczenie. Podczas warsztatów łączy dawne techniki rzemieślnicze z nowatorskim podejściem do odnowy mebli tapicerowanych. Podczas wykładu dowiecie się m.in. o tym:

  1. Gdzie szukać okazyjnie wartościowych mebli i jak ocenić ich stan faktyczny, o co pytać sprzedawców?
  2. Czy wszystkie meble warto odnawiać?
  3. Jak się właściwie zabrać za odnawianie mebli?
  4. Co będzie potrzebne w domu  renowatora amatora? Narzędzia i materiały.
  5. Fotele i krzesła PRL.
  6. Porady fachowca.  Pytania i odpowiedzi.

Udział w wykładzie jest bezpłatny.

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Mebla. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Cykl składa się z warsztatów stolarskich, tapicerskich, renowacyjnych i projektowania.

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Aleksander Kądziela

Mistrz Aleksander Kądziela Elitarny członek OCRiA. * 31-letnie doświadczenie zawodowe. * Od 2000r właściciel AKdesign - Pracowni Tapicerstwa i renowacji mebli * Członek Cechu Rzemieślników Artystów * Mistrz Tapicerstwa * Biegły rzeczoznawca mebli tapicerowanych i drewnianych. * Audytor linii i procesów technologicznych w dużych firmach z branży meblarskiej. * Analityk i doradca procesów technologicznych oraz procesów wdrażania prototypów do produkcji. * Aleksander Kądziela - jest instruktorem w Krzywym Kominie prowadzi warsztaty „TAPICER W AKCJI”. Rocznie szkoli ponad 400 osób z tapicerstwa artystycznego i renowacji mebli .

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

35

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE