TAPICER W AKCJI. WEBINAR Z ALEKSANDREM KĄDZIELĄ

13.06.2020, 17.00 - 19.00

Zapraszamy na bezpłatny webinar z Mistrzem tapicerstwa Aleksandrem Kądzielą!

Podczas wykładu słuchacze zdobędą przydatne informacje na temat renowacji mebli.

Zakres tematyczny:

 • Rozpocznij z nami przygodę z samodzielnym odnawianiem mebli .
 • Co będzie potrzebne w domu renowatora amatora?
 • Od czego zacząć odnawianie mebli?
 • Odnawiać samemu czy powierzyć mebel w ręce specjalistów.
 • Gdzie szukać okazyjnie wartościowych mebli i jak ocenić ich stan faktyczny, o co pytać sprzedawców.
 • Ciekawostki tapicerskie.
 • Fotele i krzesła które warto znać.
 • Porady fachowca.

 

To pierwsze nasze spotkanie z cyklu TAPICER W AKCJI w nowej formule online.  Szlifujemy nie tylko deski, ale i obsługę platform e-learningowych. Liczymy na wasze ciepłe wsparcie i konstruktywne uwagi:)

.............................................................................................................................................................................................................................................................................

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w webinarze?

 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
 • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
 • Połącz się z nami  13 czerwca przed godz. 17.00, żeby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo.
 • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

Szkolenie jest bezpłatne!

* Aby wziąć udział w szkoleniu należy wpłacić zaliczkę w wysokości 20 zł. Kwota zostaje zwrócona na konto w przeciagu 7 dni od daty wydarzenia po wypełnieniu ANKIETY EWALUACYJNEJ.

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Mebla. Cykl składa się z warsztatów stolarskich, tapicerskich, renowacyjnych i projektowania. Kultura Mebla to sposób kreatywnego patrzenia na przestrzeń i upiększania jej po swojemu.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Aleksander Kądziela

Mistrz Aleksander Kądziela Elitarny członek OCRiA. * 31-letnie doświadczenie zawodowe. * Od 2000r właściciel AKdesign - Pracowni Tapicerstwa i renowacji mebli * Członek Cechu Rzemieślników Artystów * Mistrz Tapicerstwa * Biegły rzeczoznawca mebli tapicerowanych i drewnianych. * Audytor linii i procesów technologicznych w dużych firmach z branży meblarskiej. * Analityk i doradca procesów technologicznych oraz procesów wdrażania prototypów do produkcji. * Aleksander Kądziela - jest instruktorem w Krzywym Kominie prowadzi warsztaty „TAPICER W AKCJI”. Rocznie szkoli ponad 400 osób z tapicerstwa artystycznego i renowacji mebli .

Cena:

DARMOWE

20 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

100

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE