TEAM COACHING

02.06.2020, 10:00-16:00

Rozwijaj swoje kompetencje zawodowe - zapraszamy coachów i trenerów na warsztaty pracowni PROJEKT COACH. "Team coaching" to okazja do doskonalenia najważniejszych umiejętności w coachingu zespołowym. 

Coaching zespołowy jest obecnie jednym z najskuteczniejszych sposobów zwiększenia współpracy, komunikacji i wydajności zespołów, ponieważ praca odbywa się ze wszystkimi pracownikami jednocześnie. W coachingu zespołowym (na ogół prowadzonym przez 2 coachów) zespół pracuje nad osiągnięciem wybranego celu, który powinien być wspólny dla wszystkich członków zespołu, bezpośrednio ich dotyczyć, a także być dla nich ważny, realny i mierzalny.

Cele w coachingu zespołowym mogą się odnosić do konkretnych zadań, poprawy efektywności, realizacji planów, wyboru nowych kierunków strategicznych, a także do budowania zaufania, identyfikacji z firmą i zespołem, skutecznej współpracy, poprawy relacji itp. Cel procesu coachingowego jest wypracowywany wspólnie z liderem i uczestnikami i zawsze wynika ze specyficznych potrzeb danego zespołu.

Korzyści, które wyniesiesz z warsztatu:

  • Dowiesz się czym jest coaching zespołowy
  • Zrozumiesz czym się różni c. zespołowy od grupowego
  • Dowiesz się z jakich elementów składa się proces c. zespołowego
  • Dowiesz się jak prowadzić proces c. zespołowego
  • Poznasz na czym polegają role 2 coachów prowadzących proces
  • Otrzymasz narzędzia najczęściej stosowane w procesie
  • Poznasz doświadczonych coachów, którzy podzielą się swoją wiedzą, ekspertyzą  i obserwacjami z pracy z zespołami z międzynarodowych korporacjach
  • Rozszerzysz swoje zawodowe kompetencje
  • Zainspirujesz się doświadczeniem i  perspektywą innych coachów
  • Poznasz swoje mocne strony, motywację oraz zaplanujesz działania

Cena: 700zł/6 godz. warsztatu

Warsztat jest skierowany do coachów i trenerów, którzy pragną rozwijać kompetencje w obszarze team coachingu. Sprawdź też inne warsztaty pracowni PROJEKT COACH.

Prowadzący: Agnieszka Polarczyk-Białek

Założycielka firmy Manufaktura Osiągnięć, twórca projektu Executive Coaching Academy - Akademia Managera i Coacha oraz metodologii Lean Coaching. V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF w latach 2018-2019. Obecnie wspólpracuje z uczelniami wyższymi, szkołami oraz poradniami Psychologiczno-pedagogicznymi. Specjalizuje się w Executive i team coachingu, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla. Wspiera działy HR i Talent Management, prowadząc warsztaty podnoszące kompetencje zawodowe. Pracuje wg standardów International Coach Federation i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić. Od lat pracuje z rodzicami i kadrą pedagogiczną nad poprawą relacji i komunikacji w duchu porozumienia i wzajemnego szacunku. Współpracuje z dietetykami w obszarze wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych i trenerami sportowymi nad poprawą aktywności fizycznej swoich klientów indywidualnych. Agnieszkę cechuje autentyczność, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest efektywny i mierzalny. Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne, pracowała na stanowiskach liderskich w międzynarodowych firmach produkcyjnych, opartych na koncepcji Lean Management i KAIZEN . Przeprowadziła ponad 5000 sesji coachingowych (indywidualnych i grupowych), a umiejętności miękkie łączy ze ścisłym umysłem inżyniera. Nabyła doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich.

Cena:

450 zł

Ilość miejsc:

30

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE