TWÓJ GŁOS MA SIŁĘ! WARSZTATY Z EMISJI GŁOSU

12.08.2020, 18.15-19.30

Magdalena Szmajdzińska poprowadzi swój autorski warsztat, podczas którego pokaże Ci kilka ćwiczeń, dzięki którym wzmocnisz swój głos, by Twoje przemówienia miały większą siłę przekonywania. Skupimy się na prawidłowej emisji głosu mówionego. Omówimy różne aspekty związane z przemawianiem, takie jak: postawa, oddech, artykulacja. Dowiesz się też, jak stany emocjonalne wpływają na barwę głosu i tempo mówienia.

W drugiej części popracujemy z mikrofonem. Magdalena ma dla Ciebie kilka rad, które powinny Ci pomóc w obłaskawieniu tego narzędzia. Poznamy kilka zasad wykorzystywania mikrofonu podczas wystąpień i w sprzyjających warunkach wytestujemy co przez mikrofon brzmi dobrze a co źle.

Pracę głosem należy trenować. Dzięki temu stajesz się coraz lepszym mówcą; sprawisz, że ludzie chętniej będą Cię słuchać i będą czuć się dobrze w Twoim towarzystwie. Warto też dowiedzieć jak oszczędzać głos, zwłaszcza jeśli w pracy zdarza Ci się przemawiać publicznie albo jeśli pracujesz jako prezenter czy nauczyciel.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

* Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury w ramach projektu „Trampolina do Kultury”.  To cykl szkoleń, który wyposaży uczestników w narzędzia 
niezbędne do projektowania biznesu w obszarze kultury. Warsztaty koncentrują się na kluczowych 
kompetencjach, jak zarządzanie własnym projektem, sprzedaż czy kreowanie wizerunku oraz
 umiejętnościach komunikacyjnych.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Magdalena Szmajdzińska

Instruktorka zajęć umuzykalniających i gry na pianinie, teoretyk muzyki. Absolwentka studiów I i II st. poznańskiej Akademii Muzycznej oraz Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W ramach swojej działalności biznesowej zajmuje się edukacją muzyczną małych dzieci; realizuje projekty Music’S COOL Zajęcia Muzyczne dla Każdego oraz Śpiewajmy Dzieciom. Od niedawna prowadzi kanał YT Śpiewajmy Dzieciom, gdzie można znaleźć wartościowe filmy muzyczne rozwijające zdolności muzyczne najmłodszych. Z pochodzenia kaliszanka, z wyboru mieszkanka urokliwej Trzebnicy. Od 2019 r. jest Prezesem Klubu Biznes Toastmasters Wroclove, gdzie uczymy się sztuki komunikowania się, publicznego przemawiania i umiejętności przywódczych. Chcesz dowiedzieć się jak wykorzystywać w praktyce wiedzę na temat wystąpień? Nic prostszego. Odwiedź klub Biznes Toastmasters Wroclove i zobacz, jak to robią nasi klubowicze.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE