TWÓJ GŁOS MA SIŁĘ! WARSZTATY Z EMISJI GŁOSU

08.10.2020, 18.15-20.15

Magdalena Szmajdzińska poprowadzi swój autorski warsztat, podczas którego pokaże Ci kilka ćwiczeń, dzięki którym wzmocnisz swój głos, by Twoje przemówienia miały większą siłę przekonywania. Skupimy się na prawidłowej emisji głosu mówionego. Omówimy różne aspekty związane z przemawianiem, takie jak: postawa, oddech, artykulacja. Dowiesz się też, jak stany emocjonalne wpływają na barwę głosu i tempo mówienia.

W drugiej części popracujemy z mikrofonem. Magdalena ma dla Ciebie kilka rad, które powinny Ci pomóc w obłaskawieniu tego narzędzia. Poznamy kilka zasad wykorzystywania mikrofonu podczas wystąpień i w sprzyjających warunkach wytestujemy co przez mikrofon brzmi dobrze a co źle.

Pracę głosem należy trenować. Dzięki temu stajesz się coraz lepszym mówcą; sprawisz, że ludzie chętniej będą Cię słuchać i będą czuć się dobrze w Twoim towarzystwie. Warto też dowiedzieć jak oszczędzać głos, zwłaszcza jeśli w pracy zdarza Ci się przemawiać publicznie albo jeśli pracujesz jako prezenter czy nauczyciel.

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Prowadzący: Magdalena Szmajdzińska

Instruktorka zajęć umuzykalniających i gry na pianinie, teoretyk muzyki. Absolwentka studiów I i II st. poznańskiej Akademii Muzycznej oraz Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W ramach swojej działalności biznesowej zajmuje się edukacją muzyczną małych dzieci; realizuje projekty Music’S COOL Zajęcia Muzyczne dla Każdego oraz Śpiewajmy Dzieciom. Od niedawna prowadzi kanał YT Śpiewajmy Dzieciom, gdzie można znaleźć wartościowe filmy muzyczne rozwijające zdolności muzyczne najmłodszych. Z pochodzenia kaliszanka, z wyboru mieszkanka urokliwej Trzebnicy. Od 2019 r. jest Prezesem Klubu Biznes Toastmasters Wroclove, gdzie uczymy się sztuki komunikowania się, publicznego przemawiania i umiejętności przywódczych. Chcesz dowiedzieć się jak wykorzystywać w praktyce wiedzę na temat wystąpień? Nic prostszego. Odwiedź klub Biznes Toastmasters Wroclove i zobacz, jak to robią nasi klubowicze.

Cena:

79 zł

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE