TWÓRCZA MOC - WARSZTATY MOCY DLA KOBIET

04.03.2021, 17:00 – 20:30

ZACZARUJ SIĘ

Na naszych spotkaniach korzystać będziemy z metod stosowanych w arteterapii, ćwiczeń znanych z literatury o samorozwoju i neuroplastyczności mózgu. Sięgniemy też do nauki wschodu i ludowej wiedzy naszych babć. Będziemy poznawać i malować zioła, odbijać je starymi technikami fotograficznymi, tworzyć własne kompozycje olejków eterycznych czy domowe „woreczki” musujące do kąpieli. Chciałabym, aby w tym czasie poznawania siebie i rozbudzania własnego potencjału i kreatywności, było też miejsce na działania warsztatowe.

WARSZTATY W RYTMIE DUSZY

W naszych działaniach sięgać będziemy po ciekawe techniki plastyczne, takie jak: cyjanotypia, akwarela, metody budowania lalek teatralnych, kolaż czy monotypia.

Robienie nowych rzeczy wyzwala w nas pozytywne emocje, pozwala poznać się z nowej strony, Daje poczucie satysfakcji, a sama czynność może mieć działanie rytualne, wprowadzać w stan relaksu i odprężenia. Chciałabym, aby twórczość mogła stać się celem samym w sobie. Przyjemnością, oczyszczeniem, podróżą w głąb siebie. Magią.

KTO? DLA KOGO?

 TWÓRCZY  KRĄG  MOCY

Zapraszamy wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, doświadczeń plastycznych i własnych osądów na temat swoich umiejętności. To czas dla Was. Poznawania, próbowania, odpowiadania sobie na pytania. Czas, w którym spotkać macie przede wszystkim siebie samą i z sobą się zaprzyjaźnić. A jeśli przy okazji zawiążemy jakieś siostrzane więzy to wspaniale.

SPOTKANIA

W ramach każdego spotkania, odbywać  się będzie część warsztatowa (wszystkie potrzebne materiały znajdziecie na miejscu) oraz elementy dopełniające wybraną tematykę, rytuał uziemienia i oczyszczanie energii. Na miejscu czekać też będzie mała przekąska i ziołowe napary.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Prowadzący: Secret Spot

Naszą ideą jest codzienne szukanie zachwytów, trening uważnego i świadomego życia. W ramach naszej działalności organizujemy różnego rodzaju warsztaty twórcze, wystawy, wydarzenia kulturalne oraz kooperacje artystyczne. Prowadzimy autorski cykl warsztatów "Tu i Teraz".

Cena:

130 zł

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE