Ty to Twoja marka osobista

14.11.2015, 10.00-18.00

Zaczynasz lub chcesz rozpocząć przygodę na rynku? Określ swoje predyspozycje. Zarysuj biznes plan. Wyznacz realne działania, wprowadzające Cię na rynek. Poznaj praktyczne metody wytrwania w realizacji zaplanowanych celów. Zapraszamy na warsztaty stworzone z myślą o pracownikach i osobach chcących poprawić swój wizerunek. Warsztaty obejmują testy kompetencji, autoprezentację, kierowanie wrażeniem, coaching osobisty, naukę budowania wyróżniającego się CV i wizytówek oraz profesjonalne zdjęcie.

Zespół Nota Plus

Na co dzień, jako konsultantki i trenerki biznesowe, wspierają właścicieli firm i rozwijają kompetencje ich pracowników. Mają również aktualną wiedzę ze świata nauki i biznesu. Wierzą, że każda firma może działać lepiej i skuteczniej. Doradzają i szkolą ludzi w warunkach ciągłych zmian rynkowych. Dostarczają profesjonalną pomoc przy wdrażaniu efektywnych rozwiązań w firmach oraz zapewniają konsultacje specjalistów. Wiedzą jak ważne jest szkolenie wielopoziomowe. Każda z nich jest specjalistką w swojej dziedzinie i posiada inne spojrzenie na aspekty strategii w firmie. Celem ich działań są najtrafniejsze, efektywne korzyści. Dzielą się swoją wiedzą i pokazują „czego nie widać”, ponieważ sprawia im to przyjemność.

Prowadzący: Zespół Nota Plus

Na co dzień, jako konsultantki i trenerki biznesowe, wspierają właścicieli firm i rozwijają kompetencje ich pracowników. Mają również aktualną wiedzę ze świata nauki i biznesu. Wierzą, że każda firma może działać lepiej i skuteczniej. Doradzają i szkolą ludzi w warunkach ciągłych zmian rynkowych. Dostarczają profesjonalną pomoc przy wdrażaniu efektywnych rozwiązań w firmach oraz zapewniają konsultacje specjalistów. Wiedzą jak ważne jest szkolenie wielopoziomowe. Każda z nich jest specjalistką w swojej dziedzinie i posiada inne spojrzenie na aspekty strategii w firmie. Celem ich działań są najtrafniejsze, efektywne korzyści. Dzielą się swoją wiedzą i pokazują „czego nie widać”, ponieważ sprawia im to przyjemność. Magdalena Wedler – praktyk z 10-letnim doświadczeniem. Na co dzień pomaga firmom tworzyć wizerunek marki, celnie dostosowywać ofertę do klienta oraz budować z nim długo-trwałe relacje. Grafik. Projektant. Artysta. Aleksandra Całka – prowadzi badania dotyczące użyteczności stron interne-towych, wizerunku marki online oraz komunikacji marketingowej w Internecie. Autorka publikacji z tego zakresu. Wykładowca Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Prowadzi szkolenia dla menedżerów średniego i wyższego szczebla.

Cena:

460 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33/35a, Wrocław

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów