Jak uczyć się języków obcych? Czyli rady poligloty

29.09.2016, 17:00-21:00

Niektórzy ludzie po kilku latach nauki danego języka nie są w stanie zrozumieć treści zagranicznego filmu bez tłumaczenia, jednak są również tacy, którzy już po kilku miesiącach nauki zaczynają swobodnie rozmawiać w tym języku. Zastanawiasz się w jaki sposób druga grupa z powyższego opisu jest w stanie to osiągnąć? Przyjdź na nasze szkolenie, a wyjaśnimy tę zagadkę i dowiesz się w jaki sposób efektywnie uczyć się języków.

Opowiemy na nim o takich aspektach jak:

  • jak motywować się do nauki i radzić sobie z porażkami w jej trakcie;
  • o strukturach tworzących język, co pozwoli na znalezienie optymalnych metod nauki dla ciebie;
  • zastosowanie i obsługa nowoczesnych narzędzi do nauki języków;
  • tajniki poliglotów, którzy znają 8,9 i 16 (prowadzący) języków obcych

Jedną z części szkolenia będzie praktyczny warsztat, który przedstawi metody, dzięki którym nauka języka będzie szybsza i bardziej wydajna.

Do zobaczenia!

Prowadzący: Dawid Straszak

Głęboko wierzę, że wszystko można zmienić, a wyłącznie my sami odpowiadamy za to kim jesteśmy. Postanowiłem więc pracować z ludźmi, by stawali się osobami takimi jakimi pragną być. Jestem trenerem specjalizującym się w tematyce podnoszenia poziomu motywacji, efektywnej realizacji celów oraz wystąpień publicznych. Zawodowo zarządzam zespołem w międzynarodowej firmie logistycznej, a swoją wiedzę poszerzam na Uniwersytecie SWPS na specjalizacji Psychologia Biznesu.

Cena:

100 zł

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. S. Dubois 33-35a, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE