UPORZĄDKUJ CHAOS W GŁOWIE! ZARZĄDZANIE CZASEM

15.05.2020, 18:00-21:00

Dowiedz się, jak uporządkować chaos w głowie i zyskać poczucie panowania nad swoim czasem! Przyjdź na inspirujące spotkanie z Agnieszką Polarczyk-Białek, która poprowadzi Cię przez proces wyznaczania celów, planów i budowania motywacji. 

Chaos pojawia się w różnych momentach naszego życia, w obszarze zawodowym i prywatnym. Na pewne rzeczy masz wpływ, na inne nie. Dzieje się tak, gdy tematów jest za dużo, gdy są zbyt trudne lub rozbudowane, gdy pojawia się niemoc lub gdy odkładasz na potem. Można jednak nauczyć się porządkować takie sytuacje i odzyskiwać kontrolę nad własnym czasem i życiem.

Zapraszamy na inspirujące spotkanie w pracowni PROJEKT COACH.

Podczas warsztatu:

  • Dowiesz się, co chcesz osiągnąć lub zmienić
  • Wyznaczysz sobie cele
  • Ustawisz swoje priorytety
  • Zaplanujesz działania
  • Obudzisz w sobie motywację
  • I naładujesz baterie, żeby wytrwać w działaniu!

Sprawdź też inne warsztaty pracowni PROJEKT COACH.

Prowadzący: Agnieszka Polarczyk-Białek

Założycielka firmy Manufaktura Osiągnięć, twórca projektu Executive Coaching Academy - Akademia Managera i Coacha oraz metodologii Lean Coaching. V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF w latach 2018-2019. Obecnie wspólpracuje z uczelniami wyższymi, szkołami oraz poradniami Psychologiczno-pedagogicznymi. Specjalizuje się w Executive i team coachingu, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla. Wspiera działy HR i Talent Management, prowadząc warsztaty podnoszące kompetencje zawodowe. Pracuje wg standardów International Coach Federation i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić. Od lat pracuje z rodzicami i kadrą pedagogiczną nad poprawą relacji i komunikacji w duchu porozumienia i wzajemnego szacunku. Współpracuje z dietetykami w obszarze wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych i trenerami sportowymi nad poprawą aktywności fizycznej swoich klientów indywidualnych. Agnieszkę cechuje autentyczność, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest efektywny i mierzalny. Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne, pracowała na stanowiskach liderskich w międzynarodowych firmach produkcyjnych, opartych na koncepcji Lean Management i KAIZEN . Przeprowadziła ponad 5000 sesji coachingowych (indywidualnych i grupowych), a umiejętności miękkie łączy ze ścisłym umysłem inżyniera. Nabyła doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich.

Cena:

120 zł

Ilość miejsc:

30

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE