Usability – bliżej potrzeb klienta

07.12.2016, 17:00-20:00

Zapraszamy do Pracowni Młodego Przedsiębiorcy! Użyteczność, funkcjonalność, efektywność to słowa klucze w usability. To od nich zależy sukces wdrożeniowy projektów oraz produktów. Nowoczesny biznes coraz częściej korzysta z usability, aby zwiększyć zadowolenie klientów. Szkolenie będzie dotyczyło doświadczeń użytkownika w świecie online i nie tylko. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia z tematem usability. Szczególnie mocno zapraszamy wrocławskich przedsiębiorców chcących zdobyć wiedzę z zakresu User Experience.


Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl 
Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).
  WAŻNE: JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY WAS NA WYSTAWĘ FINAŁOWĄ LABORATORIUM DESIGNU I SZTUKI DO ZOBACZENIA OD 10 DO 31 GRUDNIA W CRZ KRZYWY KOMIN.

Prowadzący: Irek Solicki

Marketer, UX, grafik, projektant, bloger. Często nazywany „człowiekiem orkiestrą”. Od wielu lat związany z branżą HoReCa (Hotele Restauracje Catering). Pomaga przedsiębiorcom i ich firmom zaistnieć w internecie. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi. Współpracuje z Fundacją "Garaż" oraz ze Stowarzyszeniem "Tratwa". Prywatnie mąż Moniki, miłośnik squasha, zapalony rowerzysta. Entuzjasta nowych technologii oraz nowoczesnego, ergonomicznego i funkcjonalnego designu.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE