USABILITY, być bliżej potrzeb klienta

28.10.2019, 16:00-18:00

Przyjdź na bezpłatne szkolenie i dowiedz się, jak wykorzystać usability w swoim biznesie!

Usability najczęściej odnosi się do interaktywnych urządzeń, stron internetowych i aplikacji. Użyteczność, funkcjonalność, efektywność to słowa klucze w usability. To od nich zależy sukces wdrożeniowy projektów oraz produktów. Nowoczesny biznes coraz częściej korzysta z usability, aby zwiększyć zadowolenie klientów.

Szkolenie "Usability, być bliżej potrzeb klienta" jest skierowane do osób, które nie mają jeszcze doświadczenia w temacie usability - szczególnie zapraszamy wrocławskich przedsiębiorców chcących zdobyć wiedzę z zakresu User Experience.

Szkolenie będzie dotyczyło doświadczeń użytkownika w świecie online i nie tylko. Uczestnicy poznają sposoby zapewnienia jakości użytkowej oprogramowania „od kuchni”, zdobędą wiedzę o przewadze konkurencyjnej systemów i aplikacji. Przyjdź na bezpłatne szkolenie i dowiedz się, jak funkcjonalnie kontaktować się z klientem poprzez różnego rodzaju oprogramowanie tak, by skutecznie odpowiadać na jego potrzeby.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne. 

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Jowita Lis

Kobieta o pełnym sercu i silnie rozwiniętej intuicji. "Chcę, żebyś w pełni wykorzystał/a swój potencjał i żył/a na własnych warunkach". Założycielka luxMANDALA, kulturoznawczyni, artystka wizualna, menedżerka kultury. Certyfikowanie: Art Therapy Life Coach, trener kart Points of You, Crystal Reiki Master/Teacher, The Certified Intuitive Master Coach Program

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE