Narzędzia e-commerce - warsztaty Fundacji Garaż

27.05.2017, 10:00-13:00

Dlaczego warto wziąć udział w warsztacie? Od ponad 20 lat, coraz większy udział sprzedaży towarów to handel w internecie. Uruchomienie prostego sklepu internetowego to obecnie jedna z najprostszych rzeczy do zrobienia. To jednak tylko mały krok na drodze do sukcesu. Jak sprawić, żeby to nasz sklep był tym częściej odwiedzanym? Jak zwiększyć skuteczność sprzedaży i sprawić, żeby klienci chętniej do nas wracali na kolejne zakupy? Jak wspierać własną markę i dobrze się promować w sieci? O tym spróbujemy porozmawiać na warsztatach. Dla kogo jest to szkolenie? Na warsztaty zapraszamy przede wszystkim osoby które już zaczęły albo za chwilę chcą rozpocząć sprzedaż swoich produktów w internecie, a nie mają za sobą wsparcia doświadczonych e-commerce managerów i chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym obszarze. Co konkretnie będzie się działo w trakcie szkolenia? Na warsztatach “Narzędzia e-commerce” wprowadzimy Was w główne pojęcia związane z e-commerce. Oprócz omówienia różnych kanałów kontaktu i sprzedaży porozmawiamy między innymi o tym jak analizować ruch w naszym sklepie, co to jest współczynnik konwersji, efekt ROPO, up-sell czy cross-sell. Druga część warsztatów poświęcona będzie aktualnym trendom i przedstawieniu paru ciekawych pomysłów i inspiracji na sprzedaż oraz promocję w internecie.


O Fundacji Garaż Fundacja Garaż to energiczny zespół z pasją. Głównym elementem jej misji jest mądre tworzenie, a działania koncentrują się na rozwijaniu umiejętności przydatnych w biznesie. Fundacja m.in. wspiera osoby z doświadczeniem zawodowym, które pragną zamienić etat na własną firmę (lub które nad tym się zastanawiają) oraz pomaga osobom, które nie mają takiego doświadczenia, a które chciałyby się rozwinąć, aby ich kariera nabrała rozpędu. Założyciele Fundacji Garaż mówią “chcemy zostawić po sobie trwały, istotny ślad”, a ich pragnieniem jest, aby w realiach Polski drugiej dekady XXI w. po prostu udawało się przeanalizowanie, rozpoczęcie, a następnie prowadzenie dochodowego biznesu. Dochód ze szkolenia przeznaczony zostanie na projekty, które pozwolą realizować misję Fundacji. Manifest Fundacji: http://fundacjagaraz.pl/nasz-manifest/

Prowadzący: Adam Dacko

Od ponad 10 lat związany z branżą e-commerce, uczestniczył w tworzeniu sklepów internetowych między innymi dla takich marek jak RTV Euro AGD, Leroy Merlin czy Publio.pl. Od początku kariery związany z branżą IT, na różnych pozycjach - od programisty, przez analityka, project managera do właściciela produktu i szefa zespołu, dzięki czemu posiada wiedzę z różnorodnych obszarów. Obecnie realizuje się między innymi w Fundacji Garaż, wspomagając swoją wiedzą i doświadczeniem młodych przedsiębiorców.

Cena:

59 zł

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE