W GRUNCIE RZECZY - ZAZIELENIAMY NADODRZE!

11.05.2019, 12.00-15.00

6. urodziny CRZ Krzywy Komin - Krzywe Uro - Party&Arty świętujemy pod znakiem ekologii! Lekko, kolorowo i z przytupem wkraczamy w kolejny rok zielonych, artystycznych działań.

Czym byłby Krzywy Komin bez chęci zazielenienia całego Wrocławia? Po raz  kolejny organizujemy dla Was akcję Green Day#3. Odczarowujemy miasto z wszechobecnego betonu i aranżujemy przestrzeń tak, by czuć się w niej dobrze i móc korzystać z odprężających właściwości przyrody!

Tym razem w trakcie naszego urodzinowego pikniku przeprowadzimy happening pod hasłem W GRUNCIE RZECZY. Przygotowaliśmy dla Was piękne rośliny do posadzenia na skwerku przy placu Maxa Borna, a także pozyskane z recyklingu plastikowe nakrętki, które posłużą nam do tworzenia kolorowych instalacji artystycznych. Wspólnymi, sąsiedzkimi siłami, nadamy im nowe życie!

Na kilka godzin zmienimy się w ogrodników, artystów i architektów zieleni. Rezerwujcie czas, szykujcie konewki, łopaty, grabie i odpowiedni strój! Poobcujmy trochę z naturą i upiększmy razem kawałek Nadodrza - naszej wspólnej przestrzeni!

Zbiórka o godzinie 12 przy placu Maxa Borna!

Cena:

DARMOWE

bez zapisów

Ilość miejsc:

100

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE