WAKACJE ZE ŚRUBKĄ

03-07.08.2020, 7:30-16:30

Warsztaty przeznaczone dla dzieci od 6 do 13 lat.

Podczas letnich warsztatów dzieci odkryją, że rzemiosło to kraina pełna niezwykłych historii i inspiracji! Wspólnie zagłębimy się w świat przedmiotów stworzonych własnymi rękoma! Lato w mieście wcale nie musi być nudne! Przygoda czeka! :)

SZCZEGÓŁOWY PLAN DNIA WARSZTATOWEGO

Czas na wspólne majsterkowanie! Podczas cyklu zajęć „WAKACJE ZE ŚRUBKĄ” uczestnicy będą mieli szansę uruchomić niczym nieskrępowaną wyobraźnię, ponieść się twórczej fali, by pod okiem fachowca zamienić drewienka w twórcze cudeńka. Będziemy robić wiele fajnych rzeczy - wbijać gwoździe, skręcać, szlifować, malować  i świetnie się przy tym bawić! W trakcie warsztatowych zmagań powstaną trwałe i niezwykle oryginalne przedmioty. W myśl EKO i DIY ozdobią niejedno wnętrze domu czy posłużą w życiu codziennym. Własnoręcznie wyczarowana rzecz cieszyć będzie bez końca.

PONIEDZIAŁEK - STOLARSKA ROZGRZEWKA - RZEŹBY Z DREWNA

Rozgrzewamy się przed tygodniem pełnym skręcania, szlifowania i wbijania! W ruch pójdą młotki, farby i śrubki, by z kawałków klocków, deseczek i innych drewnianych elementów wyczarować robota, zwierzaka czy po prostu drewnianego potwora.

WTOREK - PIROGRAFIA - WYPALANIE OBRAZÓW

Czym jest pirograf? Jak wypalić naszkicowany obraz na drewnianej deseczce? O tym i o wielu innych tajnikach tej niezwykłej techniki dowiemy się podczas wtorkowych zajęć. Każdy będzie miał okazję wypalić swój obrazek, by mógł cieszyć oko zawieszony na ścianie w domu.

ŚRODA - STRING ART - OBRAZY ZE SZNURKÓW I GWOŹDZI

To będzie baaaardzo głośna środa! Młotek i gwóźdź w dłoń! Będziemy wbijać gwoździe, owijać sznurkiem, by finalnie każdy miał swój własny, niezwykły obrazek na desce.

CZWARTEK - WIESZAKI NA BIŻUTERIĘ LUB KLUCZE

Kolejny dzień z papierem ściernym i młotkiem. Tym razem "na tapetę" idą własnoręcznie wykonane i ozdobione wieszaki na biżuterię, klucze czy smycz.

PIĄTEK - SKRZYNKI, SKRZYNECZKI

Kilka desek, młotek i gwoździe, do tego farby, klej stolarski i ozdoby, by z nich wyczarować skrzyneczkę na drobiazgi. Będziemy pracować w  pocie czoła niczym prawdziwi stolarze, by wynieść z zajęć przedmiot, który będzie cieszył oko przez wiele wiele lat.

Sprawdź cały program KREATYWNYCH WAKACJI 2020 >>>>> KLIKNIJ TUTAJ!

 

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................

CENA:

1) 590 zł cena cyklu/turnusu. Przy zapisie rodzeństwa otrzymasz 80 zł rabatu od całości kwoty.* (rabat nie łączy się z innymi promocjami oprócz tych obowiązujących przy niniejszym zapisie) 

2) 125 zł za cały jeden dzień

3) Możesz zapisać swoje dziecko na pojedynczy warsztaty – 59 zł (+ możliwość wykupienia posiłku 12 zł)

4) Godziny w jakich Twoje dziecko będzie z nami ustalasz Ty!

CO OBEJMUJE CENA?

  • fantastycznych prowadzących i animatorów
  • warsztaty i kreatywne animacje
  • wodę, soki i ciepłe napoje podczas warsztatów
  • wyżywienie

RAMOWY PLAN DNIA WARSZTATOWEGO

7:30 – 8:30 – czas na przyjście dzieci, zabawy integracyjne

8:30 – 9:00 – śniadanie (w wybrane dni zapraszamy dzieci do wspólnego, kreatywnego przygotowania śniadania)

9:00 -10:00 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe

10:00 -12:00 – zajęcia warsztatowe  cz.1

12:00-12:30 - przerwa w zajęciach, obiad (zupa), zabawy ruchowe

12:30 -14:00 – zajęcia warsztatowe cz. 2

14:00 -14:30 – obiad (II danie)

14:30 -15:30 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe

15:30 -16:00 – podwieczorek (owoce, jogurt, soki, ciepłe napoje)

16:00 -16:30 – odbiór dzieci

(*) PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ! Odliczeniu podlega w przypadku dodatkowej promocji większy rabat. 

Prowadzący: Agata Łoś

Wrocławianka zakochana we wszystkim co zielone. Uprawia ogródki, zazielenia parapety, zjada zielone rośliny i obdarowuje zielonym wszystkich naokoło. Edukatorka z zakresu edukacji ekologicznej, plastyczka z miłości odziedziczonej po ojcu, z wykształcenia filolożka oraz nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna. Matka dwóch nastoletnich córek, żona początkującego browarnika i opiekunka zezowatego psa. Uwielbia las, jazdę na rowerze i słodycze.

Cena:

590 zł 560 zł

-5%

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.