Warszaty pisania CV i rozmowa rekrutacyjna- jak dobrze wypaść?

26.09.2018, 17:00 - 21:00

Czy wiesz jak napisać CV, które zapewni Ci pracę? Rozmowa rekrutacyjna wydaje Ci się sytuacją trudną i stresującą? A może po prostu chcesz polepszyć swoje umiejętności autoprezentacji? Mamy coś dla Ciebie!

W Internecie znaleźć można wiele wzorów CV oraz wskazówki dotyczące rozmów rekrutacyjnych. Czy aby na pewno wszystkie z nich są pomocne i poprawne? Profesjonalne warsztaty pisania CV zagwarantują sukces! Geek Girls Carrots oraz rekruterzy z Dolby zdradzą jak dobre napisać CV oraz jak zachować się na rozmowie rekrutacyjnej.

Pierwsza część kursu to wykład na temat pisania CV i zasad dotyczących rozmów rekrutacyjnych. Dobrze ugruntowana wiedza jest świetnym zapleczem, z którego później można korzystać w praktyce. A szybką okają będzie do tego druga część kursu, czyli warsztaty tzw. “speed recruitment”, czyli formy polegającej na przeprowadzaniu krótkich, 5-10 minutowych, rozmów z uczestnikami kursu. Aby zdobyć dobrą pracę trzeba się jak najlepiej zaprezentować. Nasz kurs do doskonała okazja, żeby zdobyć przydatną wiedzę i umiejętności!

ZAPISY NA WARSZTATY! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfN4L5uxNz6NKpJMzL2YPaRLEJ_xGzvFSk1vT5sDsMQS0Bzjg/viewform

Prowadzący: Geek Girls Carrots i rekruterzy z Dolby

Geek Girls Carrots jest społecznością kobiet, które kochają nowe technologie. Są wśród nich programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, specjalistki od: użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM oraz studentki kierunków związanych z IT. Przychodzą również dziennikarki, szukające inspiracji do swoich artykułów. Misją społeczności jest promowanie kobiet w IT, networking i samorozwój oraz zachęcanie kobiet do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

60

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów