WARSZTAT DLA KOBIET - "JA I MOJA HARMONIJNA PRZESTRZEŃ"

30.11.2019, 09:00-16:30

Jeśli potrzebujesz harmonii lub zmiany w życiu lub chcesz po prostu świadomie kreować swoją przestrzeń, to zapraszam na jednodniowe Warsztaty dla kobiet, które poruszają temat aranżacji przestrzeni Twojego mieszkania – tej aktualnej aranżacji i tej, która będzie z Tobą harmonizować.

Otrzymasz tu podstawowe narzędzia, które pozwolą Ci poznać Siebie Samą, Twój unikalny sposób odczuwania przestrzeni, potrzeby Twojego serca (nie tylko umysłu).

Kreujemy od środka na zewnątrz, to MY tworzymy wszystko co nas dotyczy, także naszą prywatną przestrzeń, ale nie zawsze świadomie.

Kiedy działamy nie w pełni świadomie, możemy mieć poczucie braku harmonii (bo kreujemy np. rzeczy, które nie są naszym prawdziwym pragnieniem i które tak naprawdę nam przeszkadzają, prowadzą w niechcianym kierunku, lub szkodzą w inny sposób).

Dzięki tym Warsztatom będziesz wiedziała jak zmieniać świadomie swoją przestrzeń na korzyść, tak by Cię odtąd wspierała.

Poruszymy niezbędne Ci do tej zmiany zagadnienia, m.in.:

  • Z psychologii przestrzeni
  • Z Feng Shui formy oraz z siatki Bagua (analiza w ujęciu energetycznym)
  • 5 żywiołów chińskich – czym są i co powodują w otaczającej przestrzeni
  • Twoje osobiste odczuwanie przestrzeni
  • Twoje osobiste potrzeby – a przestrzeń (Twoja energia a Twoje otoczenie)

Jeśli chcesz możesz zabrać ze sobą kilka zdjęć z Twojego obecnego mieszkania (w formie elektronicznej, w telefonie lub na pendrive). Jeśli starczy czasu – na koniec przeanalizujemy je wspólnie ze wszystkimi uczestnikami.

Wśród elementów Warsztatów znajdą się wypełnianie testu farbami plakatowymi  oraz relaksacja, dlatego miej na sobie swobodny strój 😊

Warsztaty przeznaczone są dla maksymalnie 10 kobiet.

Czas trwania Warsztatów:

Potrwają ok. 7,5 godzin (z przerwami, wliczone są kawa/ herbata i poczęstunek). Startujemy o godzinie 9.00 i kończymy najpóźniej o 16.30.

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

ZAPISY:

Inwestycja: 240 zł – płatne przelewem do 21 listopada 2019r.

Wcześniejsza przedpłata w wysokości min. 100zł + potwierdzenie przelewu na maila jest gwarancją rezerwacji miejsca na konkretny termin.

(W przypadku gdyby liczba wpłat przekroczyła jednak ilość miejsc – pieniądze zostaną zwrócone przelewem zwrotnym).

DANE DO PRZELEWU:

Anna Szloser

60 1910 1048 2413 0227 1864 0001

Santander Bank Polska S.A.

Tytuł Przelewu: WARSZTATY WNĘTRZARSKIE WROCŁAW KK, I/ lub II termin, Imię i Nazwisko

Prowadzący: Anna Szloser

Od 2003 roku architekt, wnętrzarz, ekspert Feng Shui (po Wrocławskiej Akademii Feng Shui), pracuję z energiami. Droga, którą przeszłam, bardzo zmieniła moje postrzeganie zarówno siebie jak i przestrzeni, a także zasad Feng Shui. Poprzez analizę przestrzeni jaką się otaczamy możemy dotrzeć do naszych nieuświadomionych problemów, programów i blokad. Możemy zacząć świadomie to zmieniać. Chcę się tym dzielić z innymi kobietami, które pragną lepszego życia. Przestrzeń, w której żyjemy i którą kreujemy, daje nam ogromne mozliwości zmian. Korzystajmy z tego!

Cena:

240 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów