WARSZTATY DLA DZIECI W CENTRUM INNOWACJI 3M

04.10.2018, 17:00-19:00

Termin: 4 października (CZWARTEK) Godzina: 17:00-19:00 Etap: DOŚWIADCZANIE Grupa tematyczna: NOWOCZESNE TECHNOLOGIE I DESIGN Wiek dzieci: 7-11 lat Ilość miejsc: 15 Miejsce: Centrum Innowacji 3M, ul. Kowalska 143 Organizator: Fundacja Open Mind Miejsce parkingowe: tak ZAPISY TRWAJĄ!

Zajęcia bezpłatne!

Zapisy dotyczą wycieczki w ramach etapu DOŚWIADCZANIE oraz zajęć projektowych podczas następnego etapu KREOWANIE. LINK DO ZAPISÓW!

Wybierzemy się do wrocławskiej siedziby Centrum Innowacji 3M, gdzie przeniesiemy się do świata nowoczesnych technologii, w którym wszystko jest możliwe. Czekają tam interaktywne ekspozycje i praktyczne prezentacje urządzeń. Jest to jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym pobudzimy swoją kreatywność i zainspirujemy się nowoczesnością.

Dzięki temu spotkaniu dzieciakom łatwiej będzie zaprojektować przedmiot w ramach warsztatów z etapu KREOWANIE!


  3M

3M w Polsce posiada cztery ośrodki produkcyjne: dwa we Wrocławiu, w Janinowie k. Grodziska Mazowieckiego oraz Rabce. Wrocławska placówka o powierzchni 600 m2  jest jedną z największych na świecie. Została zaprojektowana tak, aby jak najlepiej oddać naukową kulturę amerykańskiej firmy. W Centrum Innowacji pokazywane są m.in. rozwiązania 3M z zakresu filtracji, klejenia, folii, materiałów fluoropochodnych, ceramiki, włóknin, materiałów ściernych, mikroreplikacji oraz produktów zapewniających ochronę przed hałasem.

logotypy-2018 maly

Prowadzący: Emilia Demczur

Ukończyła Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz studia podyplomowe Interpersonal Communication in Business. Do 3M dołączyła w 2013 roku, zajmując się zadaniami związanymi z budową świadomości marki wśród klientów i partnerów 3M.Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi, które uzyskała m.in. poprzez działalność w organizacjach pozarządowych.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

Centrum Innowacji 3M, ul. Kowalska 143

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów