Bezpłatne warsztaty fotograficzne towarzyszące wystawie Grand Press Photo

18.09.2019

Fujifilm oraz magazyn Press zapraszają na drugie bezpłatne warsztaty fotograficzne, które towarzyszą wystawie zdjęć wyróżnionych w konkursie Grand Press Photo 2019. Pierwsze odbyły się w Szczecinie.

Spotkanie odbędzie się 18 września w Krzywym Kominie we Wrocławiu. Uczestnicy poznają tajniki dobrego reportażu pod okiem specjalisty w tej dziedzinie Pawła Kosickiego. Będą też mieli okazję zrobić test bezlusterkowych aparatów Fujifilm X. W konkursie przeprowadzonym podczas warsztatów do wygrania będzie najnowszy aparat do fotografii natychmiastowej marki instax, model LiPlay.

Spotkanie towarzyszy wystawie zdjęć wyróżnionych w konkursie Grand Press Photo 2019, która we Wrocławiu zlokalizowana jest w wieżowcu Sky Tower. Wystawa, poza Wrocławiem, odbywa się jeszcze w 14 innych miastach na przestrzeni kilku miesięcy.

Udział jest bezpłatny, jednak, aby dostać się na spotkanie, należy wypełnić formularz. Na warsztaty zostanie wybranych kilkanaście osób, które prześlą najlepsze aplikacje. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 12 września. Następnego dnia zostaną wysłane zaproszenia ze szczegółowymi informacjami.

Link do wydarzenia: ZAPISZ SIĘ!

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................

*Organizatorzy: magazyn "Press", Fujifilm

*Partnerzy: CRZ Krzywy Komin

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE