WARSZTATY INTROLIGATORSKIE - NOTES KOPTYJSKI

07.11.2020, 12:00 - 14:30

Stwórz ręcznie oprawiony notes, który pasuje do Ciebie i twojego życia!

Umiejętność zaprojektowania i własnoręcznego wykonania oprawy introligatorskiej to rzadkość w dzisiejszych czasach. A tego typu zadania dają możliwość stworzenia czegoś unikatowego i spersonalizowanego, a jednocześnie bardzo praktycznego. Nazwiązując do dawnych technik introligatorskich  każdy uczestnik stworzy autorski notes w formacie A6 zszywany metodą koptyjską.

Do twórczej pracy zainspiruje Was Aneta Kaszczyszyn – autorka marki MEMORU.

Zatem – do dzieła!

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

*** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) Sprawdź jak przygotować się do wizyty w Krzywym Kominie. Garść przydatnych informacji!

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Prowadzący: Aneta Kaszczyszyn

Lubi rzeczy piękne i praktyczne. Introligatorstwem zajmuje się z pasji od kilka. Obecnie tworzy pod marką Memoru. Szycie notesów i albumów jest dla niej medytacją i oderwaniem się od burzliwej codzienności, a projektowanie okładek daje upust kreatywności. Do życia podchodzi spokojnie i pragmatycznie, choć najczęściej słucha głosu serca. Dba o swoją przestrzeń, po to aby robić rzeczy dla niej ważne i zachęca do tego otoczenie. Matka dwóch córek, żona muzyka. Uwielbia książki, długie spacery i próbowanie nowych rzeczy.

Cena:

95 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE